fotbal ročník 1996/1997

15. Dubna 1997

OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÍ

Vlatavanu uplavaly tři body do Bohutína - Po vítězství ve Višňové náskok milínské rezervy opět narostl.

Uplynulý víkend, tentokrát v okresním přeboru bohatý na branky příliš nebyl. Jen 16 branek patří mezi slabé průměry jednotlivých kol. Nejvíce branek bylo k vidění v Rosovicích, na­opak branky se vůbec nedočkali v Březnici. V každém případě nejspokojenější v tomto kole byli hosté, kteří si odvezli 13 bodů.

Hříměždice - Bohutín  0 : 1 (0 : 0)

Hosté začali lépe a už ve 2. minutě mohli jít do vedení, ale nařízenou penaltu Novák neproměnil. Když se v 15. minutě nechal vyloučit za zbytečné řečnění hostující Šlapák, předpokládalo se, že domácí oslabení využijí. Opak však byl pravdou. V prvním poločase hosté hráli lépe bez vyloučeného Šlapáka, zatímco domácí si nevytvořili ani jednu šanci. Ve druhém poloča­se byl fotbal v podání Vltavanu už o něčem jiném, ale chytrou hrou a přesnou střelou vydolo­val tři body pro hosty Janošťák. Domácí dokázali jen čtyřikrát orazítkovat tyč branky Bohutína. Vynikající výkon v brance hostí podal brankář Valkoun.

Branka: Janošťák. Rozhodčí: Piskáček. Diváků: 50.

BRANKÁŘ JIŘÍ VALKOUN  patřil v utkání okresního přeboru Hříměždice - Bohutín (0 : 1) k největším oporám mužstva.

Horymír B - Kovohutě  0 : 2  (0 : 1)

První jarní utkání doma se rezervě Horymíru nevydařilo. Hosté měli více ze hry, což také v každém poločase dokázali vyjádřit jednou brankou,

Branky: Ježek, Ptáček. ŽK: Schmidt (Horymír B). Rozhodčí: Palivec. Diváků: 100.

Višňová - Milín B  1 : 2  (0 : 0)

Kombinačně lepší hosté si vytvořili územní převahu, kterou v první části nedokázali zúročit, Při domácích stálo štěstí v podobě tyče jejich branky. Ve druhé části hry po přímém kopu neudržel domácí brankář míč a úplně volný Formánek poslal Milín do vedení. Po několika minutách Obdržal sám před brankářem nezaváhal - 2 : 0. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale domácí se nevzdali a Kašák snížil na 2 : 1.Vyrovnat se při největší snaze již nepodařilo, a tak po závěrečném hvizdu výborného Cajthamla se radovali hosté.

Branky: Kašák - Formánek, Obdržal. Rozhodčí: Cajthaml.

Rosovice - Láz  3 : 2  (2 : 2)

Diváci byli svědky vyrovnaného utkání. Po gólu z penalty se domácí během jedné minuty dočkali druhého gólu. V závěru druhého poločasu hosté využili brejků ke snížení na rozdíl jedné branky.

Branky: Krása 2, Piecha - D. Vošmik, Petr Hejduk. ŽK: Piecha, Sobotka, Vokurka - Čížek. Rozhodčí: Kobík. Divaků: 40.

Tochovice - Pr. Lhota  3 : 0  (0 . 0)

Po bezbrankovém poločase se domácí ujali vedení v 60. minutě z pokutového kopu, Další dva góly vstřelili až v posledních pěti minutách a dokázali upravit na konečných 3 : 0.

Branky: L. Šimůnek, Trčka, Žid. ŽK: Petrovic, Walter, Hokr - Moravec, Kocián. Rozhodčí: Čihák. Diváků: 70.

Březnice - Drahlín  0 : 0

Nová Ves - Petrovice  0 : 2  (0 : 1)

Osmdesátiminutová převaha domácích nestačila. Góly z brejků stříleli jen hosté.

Branky: Kortánek, Krameš. ŽK: Kiš, Žaloudek, Soukup - Šťastný, Štenberk. ČK: Livanec - Šťastný. Rozhodčí: Kyttler: Diváků: 50.