fotbal ročník 1996/1997
wz

                              9. Dubna 1997

 OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁCI

Milín šance nevyužil - Pro husté sněžení se v Bohutíně nehrálo

Okresní fotbalový přebor žáků pokračoval 15. kolem znovu jen ve skupině A, kde z vedoucí pětice potvrdily roli favorita jen Tochovice a Kovohutě Příbram. Pro vedoucí Tochovice nebyla Vrtule Láz nestravitelným soustem stejně jako Višňová pro Kovohutě, které nastřílely osm branek. Ty se vítězstvím posunuly před Sokol Pičín, který na to že byl na druhém místě tabulky, v Milíně. nepřesvědčil. Žáci Milína byli velmi blízko k vítězství, ale nabídnuté šance v podobě dvou penalt nedokázali využít ani jednou. 

Pro velmi chladné počasí a husté sněžení se Podlesí fotbalu v Bohutíně nedočkalo. Druhého největšího počtu branek - deset - bylo dosaženo v Pr. Lhotě, ale osm jich nastříleli hosté z Březnice, Naopak v Drahlíně se vyndavaly míče jen z branky Nové Vsi, která prohrála rozdílem pěti branek. O osmé místo v tabulce se bojovalo v Petrovicích, kde domácí využili svého prostředí a postavení s Hříměždicemi si tak mohli vyměnit,

BEZBRANKOVOU REMÍZOU skončilo utkání ZOD Milín Sokol Pičín: Ani domácí Václav Blahovec (vpravo], i když tentokrát se podařilo kličku. Lukáši Vlčkovi (Pičín) udělat, nedokázal před brankou Pičína nic vymyslet.

15.kolo: Petrovice - Hříměždice 3 : 0 (1:0) Bílek 2, Kdolský, 

Drahlin - Nová Ves 5 : 0 (2:0) J. Vavroch. 2, Sobotka, Pachole, Kuropčák, 

Pro. Lhota - Březnice 2 : 8 (0:3) Křivonoska, Hrdinka - Cvrk 3, Ševr, Svoboda, Štika, Zárybnický, Klásek, 

Láz - Tochovice 0 : 11 Trčka 3, Kubátt 2, Žáček2, Čanda 2, Souček, Rácz, 

Milín - Pičín 0 : 0, 

Kovohutě Pb. - Višňová 8:0 (3:0) Kunický 2, Rajtoral 2, Hlinka, Netušil, Uhlík, Neliba. 

Bohutín – Podlesí   nehráno,