fotbal ročník 1999/2000
wz

                              16. Května 2000

 

              OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 1999/2000

 V Sedlčanech se přišlipodívat na utkání pouze dva diváci.

Březnice potvrdila své ambice na postup  sedmibrankovou kanonádou. Višňová a rezerva Sedlčan atakování první pozice nevzdávají. 

PŘÍBRAMSKO. Zelené trávníky zástupců fotbalového okresního přeboru po týdenní pauze znovu ožily fotbalem když na pořadu bylo již dvaadvacáté dějství. S blížícím se závěrem soutěže se tak začíná dramatizovat jak situace v otázce postupu, tak i sestupu či účasti v baráži. Horkým kandidátem na účast v krajské I B třídě je i nadále Březnice, která tentokrát ze svého hřiště vyprovodila vyprovodila se sedmi brankami Petrovice. Její náskok však zůstal stále dvoubodový, neboť pronásledovatelé ze Sedlčan a Višňové také naplno bodovali Necméně zajímavá je situace v sestupových vodách. Přímý sestup zatím zasahuje nejvíce mužstva Hříměždíc. Drahlína a Prostřední Lhoty. Baráž by za současné situace hrály Daleké Dušníky a Bohutín. 

Pouhých patnáct minut pobytu hřišti stačilo v utkání okresního přeboru Březnice - Petrovice aby se zapsal do sřelecké listiny. Domácí nakonec zvítězily vysoko 7 : 1 a jsou i nadále včele tabulky.

Hhměždice : Bohutín 2 : 3 (1:3)

Domácí měli celé utkání mírnou převahu, ale o výsledku rozhodly standardní situace. Úvodní branky hosté docílili prostřelením zdi z přímého kopu, a když z penalty zvýšili 0 : 2 zdálo se být vše jasné. Domácí Lundák sice v zápětí snížil, poslední slovo prvním poločase ale měli znovu hosté, když proměnili druhou penaltu. Pozměně stran domácí vehementně snažili o vyrovnání, výsledek jejich tlaku už byl však jen snižující gól Lundáka z další penalty. 

Branky: Lundák - Černý 2. Masný. Rozhodčí:Pavelka. Diváků: 70. 

Sedlčany B : D. Hbity 2:0 (1:0) 

Zasloužené vítězství domácího Tatranu. pod jehož taktovkou probíhalo celé utkáni. Vzhledem k finálovému utkán i mistrovství světa v ledním hokeji došlo ke kuriozní situaci, neboť zápas sledovali pouze dva diváci 

Branky: Helma, Čejda. Rozhodčí: Plesl 

Drahlín - Dublovice 4 : 3 

Vyrovnaně a pohledné utkání kterému přispěl ke kvalitě výkon rozhodčího. 

Branky: Fiřt 2, Šrámek 2 - Strnad. Bláha, Vinař. Rozhodčí: E. Škvára. Diváků 40. 

Pr. Lhota - Višňová 0 : 6 

Podrobnosti k utkání domácí funkcionáři nenahlásili. 

Tochovice - D. Dušníky  0 : 0

Domácí byli techničtějším týmem, hosté ale naopak zase bojovnější. K viděni tak bylo velmi vyrovnané utkání. Velkou Šanci získat tři body měli hosté, když v 50. minutě zahrávali pokutový kop, ten ale zůstal neproměněn. Remíza je podle hry zasloužená. 

Borotice - Horymír B 0 : 4 (0:1) 

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání. Po změně stran aktivnější hosté, kteří se dokázali prosadit i střelecky. 

Branky: nehlášeno.Rozhodčí: Švidkov. 

Březnice - Petrovice 7 : 1 (3:0) 

Samotný výsledek dokumentuje jak utkáni vypadalo. Branky: Soused 2 - Nepivoda 2, Motejzík 2, hosté nehlášeno. Rozhodčí Zárybnický. Diváků: 100. 

III: Třída

Řadu zajímavých výsledků a změn přinesl uplynulý víkend v okresní soutěži III. třídy, kde se v obou skupinách bojovalo v osmnáctém dějství.

Skupina A 

Sebevědomě za svým cílem postoupit do přeboru kráčí Kamýk. kterému tentokrát nenadělaly domácím prostředí velké starosti Hvožďany. Naopak zajímavější se po remíze Lízu s Podlesím stává boj o druhou barážovou příčku. 

Řadu osobních soubojů přineslo utkání III. třídy Láz - Podlesí 1 : 1. Na snímku se snaží udržet míč hostující Jaroslav Smejkal (vlevo) před Milanem Šimánkem.

Krásná Hora - Narysov 1:5 Slezák - D. Tkáč 3, Marek, Mlčoch, 

Čenkov - Klučenice 0 : 1 Havelka, 

Pečice - Rožmitál B 1:1 Šusta - Molnár, 

Kamýk n. Vk. - Hvožďany 4:1 Sýkora. Marek Švagr.Houška, Pavel Krotil - Havlena. 

Láz - Podlesí 1:1 M. Lédl - Smejkal, 

Luhy - Zduchovice 2:1 P. Mazour, Krůta - T. Svoboda 

Skupina B 

Pouhý týden vydrželi fotbalisté Mokrovrat na čele tabulky, když nedokázali získat další důležité tři body v Jesenici. odkud si odvezli jen remízu. Toho náležitě využila Malá Hraštice. která byla v Nečíni naopak stoprocetní. 

Dublovice B - Stará Huť 0:0,

 Petrovice B - Nový Knín B 3:0 Šťastný 2, Faukner. 

Kňovice - Dobříš B 2:0 Landa, Macháček 

Velka Lečice - Rosovice 2:1 Jelínek, Zboženský -  hosté nehlášeno, 

Jesenice - Mokrovrat 0:0, 

Nečín - Malá Hraštice 2:3 Gregor 2, - Čaj, Kryšpín. Liška. 

IV. Třída

Další mistrovské kolo si odkroutili o víkendu i účastníci nejnižší soutěži okresu - IV. třídy. Ani zde nebyla nouze o zajímavé a někdy i překvapivé výsledky.

 Skupina A 

Udržet kontakt s vedoucím Věšínem, to byl hlavní cíl rezervy Tochovic s Višňovou B. Nakonec bylo ale vše jinak.Višňová vyhrála, což potěšilo zejména Věšín, který si vítězstvím v Podlesí upevnil vedoucí postaveni. Zajímavá utkání byLi k vidění v Trhových Dušníkách a v Obecnici. 

Hvožďany B - Dolní Hbity B 4:1 Ševčík, Kaprál. Havlena, Malý - Přívora. 

Trhové Dušníky - Pičín 2:3 Prokeš, Vávra - Pecka 2, Lad. Mochán. 

Tochovice B - Višňová B 1:4 Soused - Soukup 2, Hyrman, Cihelka, 

Obecnice - Jablonná 3:2 Jurik. Vohradský, Rozsypal - Kejklík. Sláma.

Podlesí B - Věšín 0:4 Tichý 2, Milec, Mora 

Skupina B 

Tucet gólů nasázela rezerva Nečíně do sítě béčka Krásné Hory a na osmém místě tabulky si patřičně vylepšila skóre. Střelecké hody byly k mání i v Oborách. odkud si odvezla rezerva Hříměždic desítku, čelo tabulky patří bezpečně Krásné Hoře. která tentokrát v poklidu přehrála Vysoký Chlumec. 

Nečín B. - Krásná Hora B 12:1 Hájek 4, J. Kaiser 3. Mráz 2, Vacek 2, L. Kaiser. Mašata. 

Obory - Hříměždice B 10:0 Čermák 3. V. Lundák 2. Slavík 2, Fencl. Toman, Šťastný, 

Nová Ves B - Voznice - nehlášeno

 Obošiště - Počepice 1:0 Kouba, 

Kosova Hora - Vysoký Chlumec 4:1 Šimánek 2, Moudrý 2 - Jiří Machač.

 

III. TŘÍDA Luhy vykřesaly naději na udržení. Malá Hraštice zpět na vrcholu. V Nečíni a Oborách byly k vidění střelecké hody FOTBAL- IV. TŘÍD Rezerva Tochovic klopýtla doma s Višňovou B, z čehož se raduje Věšín.