fotbal ročník 2000/2001

3. Dubna 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Úvodní zápasy jarní časti byly nadmíru vyrovnané

Kovohutě sice nedaly penaltu, ale nakonec v Kamýku vyhrály. Novým pronásledovatelem lídra tabulky Višňová. Mokrovraty remízu tajily. Po odloženém víkendu se tentokrát již v okresním přeboru opravdu začala hrát jarní část, a to odvetami prvního kola. Ty byly opět velice vyrovnané a ze sedmi zápasů skončily tři nerozhodně a zbývající čtyři vítězstvím jednoho z týmů o jedinou branku. Své vedení si pojistily Kovohutě, na druhou příčku se posunula Višňová. Výsledek z Mokrovrat nám funkcionáři nenahlásili, ale nakonec se nám jej zjistit podařilo.

M. Hraštice - Tochovice 2:1 (1:0)

O zaslouženém vítězství domácích rozhodl bojovný výkon nováčka, který úspěch okořenil dvěma přesnými trefami. Navíc další šance zůstaly nevyužity. Tochovice výsledek korigovaly až v nastaveném čase.

Branky: Batulka, Čaj - Juračka. Rozhodčí: Hrabák. Diváků: 90.

Dal. Dušníky - Petrovice 2:1

Vyrovnané utkání, v němž domácí těžili z výhody domácího prostředí. Daleké Dušníky vedly 2:0. Hosté snížili až v závěru zápasu.

Branky: Král, Krugner - Krameš. Rozhodčí: Soukup. Diváků: 150.

Sp. Příbram B - Višňová 1:2 (1:2)

V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Domácí po hrubých chybách obrany a brankáře prohrávali lacino 1:2. Ve druhé půli si Spartakovci sice vytvořili převahu, ale ta byla neplodná.

Branky: Lédl – P. Čanda, Černý.  Rozhodčí: Jeřábek. Diváků: 80.

V úvodním jarním kole okresního přeboru svedli v utkání Narysov běžecký souboj Jan Chudárek (vpravo) s hostujícím Pavlem Mestkem.

Dol. Hbitý - Sedlčany B 1:1 (1:0)

Rychlé, bojovné utkání. Domácí šli do vedení gólem "do šatny". Hosté šťastně vyrovnali v 69. minutě Moudrým.

Branky: Falc - Moudrý. Rozhodčí: Žebrakovský. Diváků: 60.

Narysov - Borotice 2:2

Vítěz jineckěho turnaje Narysov nechtěl dopustit, aby se opakoval výsledek z prvního kola, kdy Borotice vyhrály 6:0 a na domácím hřišti nakonec vybojovali remízu. Borotice tak přišly o druhou příčku tabulky a klesly o jedno místo níž

Branky: D. Tkáč, Jar. Tkáč - Jar. Mestek, Stibor. Rozhodčí: Dolejší. Diváků: 80.

Kamýk – Kovohutě 1 : 2 (1 : 1)

Vyrovnané utkání na solidním terénu.Hosté byli fotbalovější ale už v první minutě nedali penaltu, a tak šli do vedení domácí. Hosté do poločasu vyrovnali a v závěru v 86 minutě strhli vítězství na svoji stranu.

Branky: Molec – Kvapil, Vondrášek. Rozhodčí: Petrásek.

Vedoucí trio skupiny A zůstalo bez výhry III. TŘÍDA

Hvožďany se připojily k jedenáctibodovým celkům a opustily poslední příčku. Ve III. třídě vyběhli hráči k odvetám posledního podzimního kola.

Skupina A

Z vedoucích celků tabulky nedokázal o víkendu vyhrát ani jediný. Jince uhrály remízu s vedoucími Zduchovicemi a Klučenice propásly šanci na snížení náskoku prohrou v Bohutíně. Hvožďany se díky vítězství s Lázem konečně připojili ke zbytku pole a hned odsunuly na poslední místo rezervu Rožmitálu.

Luhy - Rosovice 2:1 Mazour, M. Krůta - Kovácz,

Jince - Zduchovice 0:0,

Hvožďany - Láz 3:2 J. Hudeček, M. Hudeček, Kaprál - Hejduk, Bernášek,

Rožmitál B - Drahlín 1:1 Drechsler - Fürst,

Bohutín - Klučenice 1:0 J. Hejny, Věšín - Podlesí odloženo.

Skupina B

Spanilá jízda fotbalistů Nečině bude zřejmě nezadržitelně pokračovat i na jaře. Jesenice vedoucí celek sice potrápila, ale nakonec odjela poražena 1:4. Na čtvrté místo se tak posunula Dobříš B, která těsně vyhrála s Hřiměždicemi.

Dublovice B - Kr. Hora 1:4 domácí nehlášeno - Zelenka 2, Lhotecký 2,

Dobříš B - Hřiměždice 2:1 T. Budínský, M. Puchmajer - J. Černý,

N. Knín B - Kos. Hora 1:5 Šustr - Rozendorger, Chmel, Šimánek, Tatýrek, Kouklík,

Nečín - Jesenice 4:1 D. Budínský, M. Budínský, M. Gregor, Vacek -Šneller,

Petrovice B - Vel. Léčíce 2:1 Krejčí, Slezák - Svoboda,

St. Huť - Prostř. Lhota 0:1 Čanda.

Počepice a dotáhly Višňovou B

IV. TŘÍDA / V zápase dvou vedoucích celků pomohlo Pičínu domácí prostředí. Úvodní jarní kolo absolvovali také fotbalisté v nejnižší okresní soutěži.

Skupina A

Los prvního kola svedl proti sobě hned oba vedoucí celky soutěže Pičín a Březnici B. Domácí prostředí a vysoká střelecká produktivita nakonec znamenaly důležité tři body pro Pičín. Do bojů nezasáhla rezerva Hvožďan, která ze soutěže odstoupila a její výsledky byly anulovány.

Jablonná - Tochovice B 2:4 David 2 - Čížek 3, Kolář,

Obecnice - Podlesí B 5:2 Kocanda 2, Hejnic, Amorek, Slaník - Krátký, Jaroš,

Narysov B -Smolotely 1:2 Horký - Rotr, J. Šedivý,

Bohutín B - Pečice 2:2 Hanuš 2 - Kučera, Šuchan,

Pičín - Březnice B 4:1 Prokeš, Havelka, Odl, Pinc - Zd. Kočovský.

Skupina B

Po prvním víkendu se tabulka na čele vyrovnala, neboť rezerva Višňové na domácím hřišti nedokázala skórovat a získala s Obořištěm jen bod. Kňovice a Počepice vyhrály díky pěti brankám, a také čtvrté Dolní Hbitý si na svém hřišti připsaly plný počet bodů.

Dal. Dušníky B - Obory 2:2 Ryčí 2 - Toman, Čermák,

Kňovice - N. Ves B 5:1 P. Sosnovec 2, Zd. Vondrášek, Loch, Dvořák - Parízek,

Dol. Hbitý B - Nečín B 4:1 Benda 2, Soukup, Skuhrovec - Gregor,

Višňová B - Obořiště 0:0,

Vys. Chlumec - Počepice 0:5 Křížek, Lacina, Otradovec, Kaucký, Pešta,

Kr. Hora B - Hřiměždice B 1:0 Piskáček.