fotbal ročník 2000/2001

10. Dubna 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Petrovice vykročily vzhůru pěti góly do sítě Tochovic

OKRESNÍ PŘEBOR / Vedoucí celek vyhrál nad Mokrovraty brankou v předposlední minutě. Borotice s Dolními Hbitý vzdaly boj s terénem po necelé půlhodině hry. Také ve druhém jarním kole se v okresním fotbalovém přeboru hrála vyrovnaná utkání.

M. Hraštice - Kamýk 2:1 (1:0)

Na těžkém terénu za stálého deště se hrál průměrný fotbal. Domácí přesto trefili dvakrát branku soupeře a zajistili si tak další cenné body. Hosté dohrávali bez vyloučeného Švagra.

Branky: Čaj, R. Fafejta - hosté nehlášeno. ČK: Švagr (Kamýk). Rozhodčí: Máša - Soukup, Balík. Diváků: 40.

Kovohutě - Mokrovraty 1:0(0:0)

Domácí měli po celý zápas mírný tlak, zatímco hosté hrozili z rychlých brejků. Štěstí se od nich odvrátilo v předposlední minutě utkání, kdy se trefil Hlinka.

Branka: Hlinka. Rozhodčí: Hrabák. Diváků: 120.

Dublovice - Narysov 2:1 (1:1)

Hosté od 25. minuty hráli bez vyloučeného Chudárka, přesto dokázali do poločasu držet s Dublovicemi vyrovnané skóre. Po změně stran však domácí přidali pojišťovací gól, na který Narysov neodpověděl.

Branky: domácí nehlášeno - D. Tkáč. ČK: Chudárek (Narysov). Rozhodčí: Kobík. Diváků: SO.

V utkání Višňová - Daleké Dušníky (3:2) bojovali u lajny o míč domácí Vojtěch Černý (vpravo) a hostující Antonín Švagr. Všemu přihlíží hlavní rozhodčí zápasu Josef Strejc.

Višňová - Dal. Dušníky  3 : 2  (2 : 1)

Velmi vyrovnaný zápas v němž se hosté ujali vedení 1 : 0 ale do poločasu domácí otočili a vedlii i 3 : 1. Hosté však snížili a udělali ze zápasu drama. Na vyrovnání jim však nezbyly v deseti hráčích síly.

Branky: D. Bobek, Bernát, Čanda - Král, Sklenář. ČK: Sklenář (D. Dušníky). Rozhodčí: Strejc. Diváků: 150.

Petrovice - Tochovice 5:0 (3:0)

Ve vyrovnaném utkání rozhodly branky ze začátku utkání. Hosté měli také šance, ale nevyužili je. Ve druhé půli domácí vítězství pojistili.

Branky: Krameš 2, Smejkal, Kortánek, P. Doubek. Rozhodčí: Dolejš

Jince využily porážky Klučenic k posunu III. TŘÍDA /

Očekávané derby Podlesí - Bohutín se nehrálo kvůli špatnému terénu. Ve třetích třídách se začíná vyjasňovat pozice vedoucích celků, tedy Zduchovic a Nečině, a vše směřuje k tomu, že se bude bojovat jen o místa za nimi.

Skupina A

Ani ve druhém hracím víkendu se na hřiště nedostali fotbalisté Věšína, a tak prozatím do bojů na předních příčkách nezasahují. Zato Zduchovice si doma poradily těsně s Rosovicemi a udržují si na čele dostatečný náskok. Jince využily zaváhání Klučenic a vítězstvím v Lázu se dostaly na druhé místo. V utkání dvou celků ze spodní části tabulky přehrál na domácím hřišti Drahlín celek Hvožďan. Očekávané derby sousedních vesnic mezi Podlesím a Bohutínem se nehrálo kvůli špatnému terénu.

Věšín - Luhy odloženo,

Podlesí - Bohutín odloženo,

Klučenice - Rožmitál B 0:1 Melichar,

Drahlín - Hvožďany 2:0 střelci nehlášeni,

Láz - Jince 0:3 střelci nehlášeni,

Zduchovice - Rosovice 2:1 Havelka, J. Holeček - P. Rampa.

Skupina B

V této skupině se nehrálo pouze v Jesenici. Nečín hrál u posledního týmu tabulky ve Velké Lečici a snadno si připsal další tři body. Situace se ale vyrovnala na druhé příčce, neboť Krásná Hora pouze remizovala v Hřiměždicích a Prostřední Lhota doma bez větších problémů porazila rezervu Petrovic. Oba celky tak mají dvacet devět bodů, přičemž výhodu domácího prostředí bude mít v jejich vzájemném duelu Prostřední Lhota. V utkání o čtvrté vítězství v sezoně mezi Starou Hutí a Dublovicemi B se nakonec zrodila remíza 3:3 a obě mužstva zůstávají i nadále ve spodních patrech. Do popředí tabulky se chce ještě dostat Kosova Hora, která nedovolila bodovat Dobříši B a porazila ji 3:2.

Stará Huť - Dublovice B 3:3 Zoubek, Machuta, Malý - Kubásek 2, Svoboda,

Prostřední Lhota - Petrovice B 5:1 Čanda, Moravec, Šfástka, Zeman, Švadlena - Vaniš,

Velká Lečice Nečín 1:6 Houska - Mich. Gregor 4, D. Budínský, vlastní,

Jesenice - Nový Knín B odloženo,

Kosova Hora - Dobříš B 3:2 Rosenberger, Šimánek, Moudrý - Bukva 2,

Hřiměždice - Krásná Hora 1:1 Cirus - Zelenka.

IV. Třída skupina A

Hrálo se pouze sedm zápasů. Březnice B opět ztratila.

V nejnižší okresní soutěži se hrálo jen na sedmi trávnících. Ostatní zápasy byly odloženy na pozdější termíny. Skupina A Vedoucí celek skupiny hostil na domácím hřišti Jablonnou a neponechal nic náhodě. Hlavně zásluhou dvou branek Richarda Vokurky získal Pičín tři body, a protože jeho pronásledovatel Březnice B po týdnu opět ztratila plný počet bodů, získal na čele již šestibodový náskok, který se zbývajícím celkům již bude stahovat velmi těžko. Tím, kdo přibrzdil rezervu Březnice, byl Bohutín B. Po odpoutání Pičína se začne bojovat o druhou - barážovou, příčku. Na tu si dělají zálusk hráči Trhových Dušník, kteří smetli o víkendu Smolotely.

Pičín - Jablonná 3:0 Rich. Vokurka 2, Prokeš,

Březnice B - Bohutín B 1:2 Soused -Šedivý, Uhlík,

Pečice - Narysov B odloženo,

Smolotely -Trh. Dušníky 1:5 Ouška - hosté nehlášeno,

Podlesí B -Tochovice B nehlášeno.

Skupina B

Uplynulý víkend nebyl šťastný pro domácí. Ze čtyř sehraných zápasů získalo body pouze Obořiště za remízu s Dolními Hbitý B. Hřiměždice B a Nečín B shodně inkasovaly na svých hřištích po šesti brankách, a to od Vysokého Chlumce, respektive od Kňovic. Právě vysoké vítězství Kňovic a fakt, že rezerva Višňové vyhrála v Počepicích "pouze" 5:1, zapříčinily, že se Kňovice vyhouply do čela tabulky díky vyššímu rozdílu ve skóre.