16. Dubna 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Domácím celkům se sníh o svátcích nezamlouval

OKRESNÍ PŘEBOR / Vedoucí celek opět slavil po hubené výhře. Hráči Dublovic a Petrovic pokračovali v posunu vzhůru.

V dalším kole okresního přeboru provázelo fotbalisty nepříznivé počasí. Sníh a mrazivý vítr vůbec nesvědčil domácím celkům, které ani v jednom případě z nahlášených výsledků nezískaly vítězství. V posunu vzhůru pokračovaly Dublovice, které tentokrát získaly tři body brankou M. Procházky, a také Petrovice. Ty díky výhře v Malé Hraštice poskočily již na dvanáctou příčku. Problémy měly Kovohutě v Narysově a jediná remíza kola se zrodila na Spartaku, kam přijely Borotice.

M. Hraštice - Petrovice 0:2 (0:0)

Hosté s vynikajícím gólmanem vůbec nepůsobili jako mužstvo z konce tabulky. O svém vítězství rozhodli v posledních deseti minutách. Domácí nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak se museli smířit s porážkou.

Branky: Krameš, Smejkal. Rozhodčí: Havel. Diváků: 40.

Dal. Dušníky - Sedlčany B 1:2 (1:0)

Ve vyrovnaném zápase šli domácí do vedení patnáct minut před koncem poločasu díky brance Sobotky. Hosté ale brzy po přestávce vyrovnali, a tak se začínalo prakticky od začátku. Rozhodující gól dali hráči Sedlčan v době, kdy již domácí hráli v deseti.

Branky: Sobotka Papáč, Děd. ČK: Jarolímek (D. Dušníky). Rozhodčí: Dymák. Diváků: 100.

Sp. Příbram B - Borotice 1:1 (1:1)

Na velmi těžkém terénu si hráči Spartaku vypracovali místy velkou převahu, tu však dokázali vyjádřit pouze brankou Smejkala. Hosté ještě do poločasu vyrovnali z přísně nařízené penalty.

Branky: Smejkal - hosté nehlášeno. Rozhodčí: Eisenreich. Diváků: 100.

Dol. Hbitý - Dublovice 0:1 (0:0)

Po většinu utkání měli domácí sice výraznou převahu, nedokázali se však prosadit střelecky. Hosté tak sedm minut před koncem vstřelili jediný gól, který jim zajistil tři body.

Branka: M. Procházka. Rozhodčí: Petrásek. Diváků: 60.

Narysov - Kovohutě 0:1 (0:1)

Ve vysloveně aprílovém počasí, kdy jednu chvíli nebylo vidět do půlky hřiště a za chvíli byla obloha bez mráčku, Narysov vedoucí celek přeboru hodně potrápil. Přesto hosté trpělivě odvraceli útoky domácích a šest minut před koncem poločasu se dostali do vedení. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, neboť do konce zápasu už se ani jeden tým do sítě netrefil.

Branka: Soukup. Rozhodčí: Máša. Diváků: 50.

Mokrovraty - Kamýk 1:3

Vyrovnané utkání, ale neschopnost domácích před brankou soupeře a naopak důraz útočníků Kamýku před brankou Mokrovrat rozhodlo o zisku tří bodů pro hosty.

Branky: Lichtenberg - A. Krotil, Houška, Molec.

Tochovice - Višňová  2 : 2

Deset gólů v Nečíni a v Novém Kníně III. TŘÍDA / Bohutín už je po vítězství s Věšínem čtvrtý. Jince a Klučenice shodně remizovaly. Krásná Hora ztratila s Kosovou Horou další dva body a její odstup už je desetibodový.

V utkání IV. třídy Trhové Dušníky - Pečíce (5:0) na sebe narazila dvě mužstva, která mají své domácí hřiště společné. Na snímku se za míčem pomalu se snášejícím do pečické branky ohlížejí zleva domácí Dorfl, pečický Šmíd, střelec tří branek Kembický a hostující gólman Peterka.

Velikonoční svátky daly některým funkcionářům týmů III. třídy zapomenout, že mají povinnost hlásit výsledky k nám do redakce, a tak nám chybí čtyři zápasy.

Skupina A

Vedoucí Zduchovice sice v Luhách zvítězily, nevíme však kolik a tak jim v tabulce chybí tři body. Jince i Klučenice se v boji na dálku o druhé místo tentokrát z výhry nerasdovaly ale oba shodně remizovaly. V dobrých výkonech pokračuje Bohutín, který na svém hřišti přehrál Věšín také zásluhou třech branek Hajného. V Rožmitále se nepodařilo ukořistit nějaký ten bod Podlesí.

Luhy - Zduchovice nehlášeno,

Rosovice - Láz nehlášeno,

Jince - Drahlín 1:1 PeŠkař Šrámek,

Hvožďany - Klučenice 0:0,

Rožmitál B - Podlesí 3:1 Zajíček, Troch, Zd. Vlasák - Dudáček,

Bohutín - Věšín 6:2 Hajný 3, Bambas, Šefrna, Binar - hosté nehlášeno.

Skupina B

Pokud někdo čekal, že utkání prvního se třetím, tedy Nečině s Prostřední Lhotou, bude vyrovnané, pak bude pohledem na konečné skóre tohoto zápasu zaskočen. Fotbalisté Nečině totiž svého soupeře deklasovali deseti brankami, a protože Krásná Hora opět ztratila po remíze 2:2 s Kosovou Horou, zaokrouhlil se rozdíl mezi vedoucími příčkami na deset bodů. Deset gólů viděli také diváci v Novém Kníně, kde domácí rezerva vyhrála s Velkou Lečicí 6:4. Utkání o čtvrtou příčku mezi Dobříši B a Jesenicí skončilo remízou. Také v této skupině je neustále bitva o barážovou příčku zajišťující zápasy o okresní přebor vyrovnaná.

Dublovice B - Hřiměždice nehlášeno,

Krásná Hora - Kosova Hora 2:2 Zelenka 2 - Vlas, vlastní,

Dobříš B - Jesenice 1:1 Novotný - Hulínský,

Nový Knín B - Velká Lečice 6:4 Kočí 2, Rambousek, Chmelík, Poláček, Mařík - Novanec 2, Rákosník, Pilecký,

Nečín -Prostř. Lhota 10:0 M. Gregor 2, M. Budínský 2, L. Kaiser 2, M. Mácha 2, D. Budínský, Vacek,

Petrovice B - Stará Huť nehlášeno.

Narysov B získal druhý mistrovský bod IV. TŘÍDA / Počepice udržely naději.

V souboji dvou domácích celků se radovaly Trhové Dušníky.

Skupina A

V této skupině bylo hodně diváků zvědavo na zápas Trhové Dušníky - Pečice, v němž se vlastně utkaly dva domácí celky. O vítězství však již bylo rozhodnuto do poločasu a nakonec se skóre zastavilo na 5:0 pro Trhové Dušníky, které poskočily na druhé místo. Březnice B totiž pokračovala v nepřesvědčivých výkonech a v Narysově uhrála jen bod. Zato Obecnice porazila Smolotely a připojila se na čtvrtém místě,k boji o baráž. Jablonná - Podlesí B nehráno, hosté se nedostavili,

Tochovicé B - Hvožďany B nehlášeno,

Obecnice - Smolotely 2:0 Staněk, Hejnic,

Trhové Dušníky - Pečice 5:0 Kembický 3, Stočes 2,

Narysov B - Březnice B 1:1 Černý - Petráň,

Bohutín - Pičín odloženo.

Skupina B

Šlágrem kola byl zápas Dolních Hbit B s Počepicemi, v němž šlo o to, kdo vydrží v boji o druhou příčku. Z těsného vítězství se radovali hosté. Utkání vyrovnaných soupeřů se hrálo také v Kňovicích, kam přijelo Obořiště. Zde si však domácí výsledek pohlídali a udrželi vedoucí příčku.

Dal. Dušníky B - N. Ves B 2:3 Zd. Bumba, Kadlec - Parízek, Řanda, Soukup,

Obory - Nečín B 9:0 Toman 3, Rýgl 2, Vacek 2, Zatloukal 2,

Kňovice - Obořiště 3:1 P. Sosnovec 2, Loch -Dundr,

Dol. Hbitý B - Počepice 1:2 P. Dědina - Lacina, Kortan,