fotbal ročník 2000/2001

2. Května 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Kovohutě dvakrát prohrály, zůstávají však ve vedení

Šňůra Petrovic se rozrostla na pět zápasů. Kamýk vedení v nervózním derby neudržel. Narysov proměnil dva zápasy doma ve čtyři body. První konečně i počasím jarní víkend přál v okresním fotbalovém přeboru opět domácím.

M. Hraštice - Višňová 1:0 (1:0)

Úvodní čtvrthodinka patřila hostům, ale domácí hru vyrovnali pěknou trefou Malého těsně i přestávkou šli do vedení. Když po změně stran zůstaly šance a obou stranách nevyužity, odjeli favorizovaní hosté domů bez bodů.
Branka: Malý. Rozhodčí: Mezek. Diváků: 50.

Petrovice - Sedlčany B 4:2 (2:0)

Domácí šli do vedení gólem z penalty ve druhé minutě. Poté se odehrávala hlavně ve středu hřiště, ale přesto domácí zvýšili na 3:0 a o výsledku bylo rozhodnuto. Hosté snížili, domácí znovu utekli na rozdíl tří branek. Poslední slovo měli hosté, na pokračující šňůře Petrovic už se však nezměnilo.
Branky: Kortánek, Krameš, Šmejkal, P. Doubek - Moravec 2. Rozhodčí: Marek.

Narysov - Mokrovraty 2:0 (1:0) podrobnosti nehlášeny.

Branky: Matějka (pen.), Jar. Tkáč. Rozhodčí: Jeřábek. Diváků: 30

Tochovice - Borotice 1:0 (1:0)

Hosté byli sice pohyblivější, ale chyběl jim větší důraz před brankou a do vedení se dostaly Tochovice. Branka Šimůnka nakonec byla také jedinou úspěšně zakončenou akcí, a tak se z vítězství radovali domácí.
Branka: Šimůnek. Rozhodčí: Švidkov. Diváků: 70.

Dal. Dušníky - Dublovice 0:1 (0:0)

V prvním poločase měli domácí převahu, ale nedokázali ji zúročit. Ve druhé části šli hosté rychle do vedení po vlastním gólu Jarolímka a domácí přešli do tlaku. Ten však spíš vedl k brejkům soupeře.

Branka: vlastní. Rozhodčí: Piskáček. Diváků: 150.

Sp. Příbram B - Kovohutě 2:1 (1:1)

V utkáni, v němž na sebe narazila technická mužstva, rozhodl Spartak o vítězství díky většímu množství šancí, při nichž se i prosadil a zaslouženě zvítězil. Pro Kovohutě to byla první porážka v soutěži, jeho vedoucí pozice však nebyla ohrožena.
Branky: Černý, Karas - Vodrášek. Rozhodčí: Jedlička . Diváků: 100.

Dol. Hbity - Kamýk 2:1 (0:1)

V sousedském derby se hrál bojovný fotbal plný nervozity. Do vedení šli v první části hosté, ale domácí po výrazné převaze ve druhé půli dokázali nejen vyrovnat, ale v závěru i vedeni strhnout na svou stranu. Kamýk dohrával utkání v deseti, domácí dokonce v devíti.
Branky: Grebeň, Soukup - Mol. Rozhodčí: Žebrakovský. Diváků: 60.

Narysov - Dolní Hbity 1:1 (1:0)

Ve velmi bojovné dohrávce na tvrdém a pro hosty značně těžkém terénu se nakonec soupeři rozešli smírně. Vedeni se ujali domácí, když se po pěkné, akci trefil kapitán Jan Tkáč. Více šancí si během utkání vypracoval Narysov, přesto dokázali hosté zkušeným Vostarkem vyrovnat a i v deseti udržet remízu.

Branky: Jan Tkáč - Vostarek. Rozhodčí: Havel. Diváků: 50.

Hráči Borotic dali do zápasu v Tochovicích bojovnost. Nicméně jediný gól utkání vstřelil domácí Šimůnek a z vítězství se radovaly Tochovice.

M. Hraštice - Kovohutě 1:0 (0:0)

Domácí se představili snaživým výkonem a byli favorizovanému soupeři více než zdatným protivníkem. Když už se zdálo, že se týmy rozejdou smírně, vyšla v 90. minutě akce Čaje a domácí vyhráli.

Branka: Čaj. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 100.

Petrovice - Sp. Příbram B 4:1 (4:0)

Domácí rozhodli o osudu utkání již v prvním poločase, kdy vytěžili z minima maximum. Spartak byl po změně stran lepší, ale dokázal už jen korigovat.
Branky: Špírek, Kortánek, P. Doubek, Krameš - Kareš. Rozhodčí: J. Soukup. Diváků: 70.

III. TŘÍDA / Nečín už je jen pět bodů od postupu. Třináct branek k vidění v Petrovicích. Je třetí třídě zůstávají první pozice nezměněny.

Hudeček odlepil Hvožďany od dna

Skupina A

Zduchovice si doma poradily s Drahlínem a druhé Klučenice vyhrály přestřelku v Rosovicích, kde domácím tři vstřelené branky nestačily ani na bod. Ve vítězné sérii pokračuje rezerva Rožmitá1u. Ta tentokrát na domácím trávníku uhájila čtvrtou příčku v zápase s Bohutínem.

Luhy - Láz 2:1 Kout 2 - Štofíra,

Zduchovice - Drahlín 4:1 M. Špindler, Hampejs, P. Svoboda, P. Čámský - Legát,

Rosovice - Klučenice 3:5 Kilián 2, R. Telenský - Ud 2, M. Kid, Žák, Přibyl,

Jince - Podlesí 1:0 Severa,

Hvožďany -  Věšín 4:2 Mich. Hudeček 3, Šimša - Velek, Konvica,

Rožmitál B - Bohutín 4:0 Zajíček 2, Melichar, Richter.

Dohrávka: Věšín - Luhy 1:2 Viktora - P. Mazour, V. Kout.

Skupina B

Už jen pět bodů stačí získat fotbalistům Nečíně, aby se s jistotou stali účastníky okresního přeboru pro příští rok. Dopomohlo jim k tornu domácí vítězství nad Petrovicemi B. Brankové hody byly k vidění v Novém Kníně, kde místní rezerva porazila vysoko Starou Huť, a také v Krásné Hoře, kam si dojela pro sedm gólů Velká LeČice. Kosova Hora si udrž ela kontakt v boji o barážovou druhou příčku výhrou v Dublovicích.

Dublovice B - Kos. Hora 2:4 Fejk, Pečička - Rosenberger, Šimánek, Vlk, Mucha,

Hřiměždice - Jesenice 0:0,

Kr. Hora - V. Lečic e 7:2 M. Čanda 2, Zelenka 2, Beneš, Kropik, Vr. Krůta - Svoboda 2,

Dobříš B - Pr Lhota 4:0 T. Bukva 3, Kopecký,

N. Knín B St. Huť 6:0 Mařík 2, Kočí 2, Kocián, Krotil,

Nečín - Petrovice B 4:2 M. Mácha 3, M. Gregor - Faukner 2.

Dohrávka: Petrovice B - St. Huť 8:5 Pav. Borota 3, Krejčí 2, Sedlák, Talaváňa, P. Vaniš - hosté nehlášeno.

Obecnice vstoupila do bojů o baráž IV.TŘÍDA /

Skupina A se ještě více vyrovnala. Zápas prvního s posledním skončil těsně. Ve Čtvrté třídě přibyl další tým do boje o baráž.

Skupina A

Vedoucí příčku udrželi i v Trhových Dušníkách fotbalisté Pičína. Zato o druhé místo svedla vítězný boj Obecnice, když doma zdolala březnické béčko“ a se dvěma dohrávanými zápasy k dobru ztrácí na třetím místě už jen bod.

Podlesí B - Smolotely 2:5 lina, Sodolský - hosté nehlášeno,

Tochovice B - Pečice Kolář - Šuchan 2, J. Zelenka, Jarolímek,

Obecnice - - Březnice B 2:1 Staněk, Zd. Kocanda - Cvrk,

Trh. Dušníky - Pičín 1:1 Dörfl - R. Vokurka,

Narysov B - Bohutín B 1:2 Špatenka Binar, Fabián.

Dohrávky: Pečice - Narysov B 5:0 Jarolímek 2, Blažek,

Bohutín B - Pičín 1 : 2 Šefrna - J. Mochán, Prokeš

Skupina B

Kňovice se tentokrát na svém hřišti musely hodně vynasnažit, aby udržely tříbodový náskok před Višňovou B. Rezreva Hřiměždic se totiž nechtěla s porážkou smířit a dlouho držela s lídrem tabulky krok. Nakonec ale Kňovice o branku vyhrály.

D. Dušníky B - Nečín B 0:2 Hájek, Pav. Vacek,

N. Ves B - Obořiště 1:0 Pařízek,

Obory - Počepice nehráno, hosté nepřijeli,

Kňovice - Hřiměždice B 2:1 Švanda, Rot - Borovec,

D. Hbity B - Kr. Hora B 2:1 Burian, Sobotka - Šmejkal,

Višňová B - V. Chlumec 5:0 Klimek, Koukolíček, Bartoš, Hyrman, M. Bobek.

Dohrávka: Kr. Hora B - Dal. Dušniky B 3:2 A. Krůta, P. Čanda, V. Piskáček - Máša, Peták