fotbal ročník 2000/2001

9. Května 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Série Petrovic skončila,Višňová ji prodloužila. Kovohutě se otřepaly ze dvou porážek až po poločase. Nad Dalekými Dušníky a Mokrovraty se pomalu stahují mračna sestupu.

Ve 20. kole okresního přebor u se přiblížily dvě definitivy. Tou první je již dlouho postup Kovohuti zpět do I. B třídy, po víkendovém kole hráčům ze Lhoty chybí získat už jen sedm bodů. Pokud se podíváme na opačný konec tabulky, tak se vytvořila velká “propast“ mezi dvanáctým a třináctým místem. Daleké Dušníky a Mokrovraty budou mít v závěrečných kol ech hodně práce, aby se dostaly alespoň na místa pro barážová utkání. Na těch zatím jsou Kamýk a Sedlčany B.

Narysov - M. Hraštice 4:1 (3:0)

Domácí hráči v prvním poločase vytvořili stálý tlak, který také korunovali třemi góly. Po změně stran se hra vyrovnala a Hraštičtí převzali taktovku utkání, ale podařilo se jim pouze korigovat.

Branky: D. Tkáč, Jan Tkáč, Matějka, Kozelka - hosté nehlášeno. Rozhodčí: M. Soukup.

Mokrovraty - Dol. Hblty 2:4

Ve velmi vyrovnaném utkání rozhodla lepší koncovka a prod uktivita hostů. Dvěma brankami pomohl Hbitům k vítězství kanonýr Vostarek. Velmi dobrý výkon předvedl v sobotním Utkání hlavní rozhodčí Kobík.

Branky: Hubený, Hrubý - Vostarek 2, Bláha, Grebeň. Rozhodčí: Kobfk. Diváků: 40.

Kamýk - Sp. Příbram B 0:1 (0:0) Hosté byli fotbalovější, v prvním poločase měli více ze hry. V úvodu druhé Části domácí byli aktivnější, pak hosté opět vyrovnali hru a jeden z rychlých brejků v 80. minutě využili v rozhodující branku.

Branka: Benák. Rozhodčí: Hrabák. Diváků: 40.

Kovohutě - D. Dušníky 2:0 (0:0) Domácí nastoupili, jako kdyby na nich ležel stín z předešlých dvou zápasů, které Kovohutě prohrály. Teprve až nevyužitá Šance hostů přinutila domácí k vyšší aktivitě a po změně stran přišly i góly.

Branky: Vondrášek, Brož. Rozhodčí: Havránek.

Dublovice - Tochovlce 1:2 (0:0)

V Dublovicích se hrál rovněž vyrovnaný zápas, důležitým momentem se stalo zranění jednoho z fotbalistů domácích ve druhém poločase, neboť Dublovice od té doby hrály v deseti. Tochovice hráčské převahy využily a odvezly všechny body.

Branky: Pinc - Šimůnek 2. Rozhodčí: Dymák. Diváků: 50. Borotice - Petrovice 3:2 (1:0) Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu, kterou zúročili ve vedoucí branku. Ve druhém poločase se hosté za stálého deště zlepšili, vyrovnali hru a dvakrát i skóre. Na třetí gól už však neodpověděli, a tak po pěti utkáních skončila jejich vítězná šňůra.

Branky: Píša, J. Mestek, Velebil - Doubek, Faukner. Rozhodčí: J. Soukup. Diváků: 30.

Sedlčany B - Višňová 1:0 (1:0)

Vyrovnaný zápas před slušně zaplněnou tribunou rozhodla v prvním poločase standardní situace. Po centru ze strany se míč snesl do skrumáže před branku, kde jej do sítě poslal Koutek. Višňová tak již po Čtvrté v řadě nevyhrála.

Branka: Koutek. Rozhodčí: Ledínský. Diváků: 150.

Jako nůž máslem prošel borotický Jaroslav Mestek obranou Petrovic a vstřelil první gól utkání. Střele v tuto chvíli již bezmocně přihlížejí obránci Pavel Novák a Milan Borota.

Dohrávka: Tochovice - Dal. Dušníky 6:2.

Prostřední Lhota opět oživila své naděje III. TŘÍDA / Fotbalistům Nečíně už chybí jediný bod k jistému postupu do okresního přeboru. Boj o druhé příčky v obou skupinách třetí třídy vrcholí.

Skupina A

Ve víkendovém kole se z šesti utkání zrodily čtyři remízy. Bez branek skončil zápas v Rožmitále, rezerva Spartaku remizovala Luhy, naopak v Bohutíně padlo hned osm gólů, ale vítěz z utkání Litavanu s Hvožďany také nevzešel. Bodoval také Věšín, a to Jincemi na domácí půdě. V dohrávce zvítězil Bohutín nad Luhy.

Rožmitál B - Luhy 0:0, Věšín Jince 2:2 Velek, Hladký - Hůla, Provazník,

Bohutín - Hvožďany Troják, P. Mak, Uhlík, Bambas hosté nehlášeno,

Podlesí - Rosovice 1: 0 Bartoš Klučenice - Zduchovice 2:2 J. Přibyl, vlastní - Švagr 2,

Drahlín - Láz 1:2 Legát - Štofíra, Palivec.

Dohrávky: Bohutín - Luhy 3:2 Šefrna, Hajný, Šedivý - hosté nehlášeno,

Věšín - Podlesí 2:1 Toman, Kašpar - Rebljan

Skupina B

Jediný bod. To je v dnešních dnech jasný cíl fotbalistů Nečíně, kteří o víkendu deklasovali dalšíh o svého soupeře a už se pomalu chystají na oslavy postupu do okresního přeboru. Může se tak stát již v neděli, kdy zajíždí Nečín do Nového Knína. Krásná Hora prohrála v důležitém zápase o druhé místo v Prostřední Lhotě a přišla o postavení na barážové příčce. Ve hře je však i nadále ještě Jesenice.

Nečín - Dublovice B 9:0 M. Gregor 3, M. Budínský 2, D. Budinský, P. Gregor, T. Kaiser, Vacek,

Petrovice B - N. Knín B 2:0 R Doubek M Krejčí

St. Hut‘ - Dobříš B 0:2 Skočdopole, Listík,

Pr. Lhota - Kr. Hora 3:1 M. Cask a, Řehák, Zeman - hosté nehlášeno,

Vel. Lečice - Hřiměždice 1:2 Prendký - hosté nehlášeno,

Jesenice - Kos. Hora 1:0 Beneš.

O barážovou příčku je velký zájem

IV. TŘÍDA / Narysov B potřetí bodoval. Vysoký Chlumec přehrál doma Dolní Hbity B.

Skupina A

Třetí mistrovský bod si o víkendu připsali fotbalisté Narysova B, a to v domácím střetnutí s Jablonnou. Znovu se tak přiblížili předposlední příčce, na níž je rezerva Podlesí. Pečice si to včera rozdaly v Trhových Dušníkách s Obecnicí o naději na barážovou příčku a oba soupeři se nakonec rozešli smírně.

Narysov B - Jablonná 1:1 Marek - Jonák,

Bohutín B - Trh. Dušníky 1:4 střelci nehlášeni,

Pičín - Obecnice 2:1 Prokeš 2 - Krotil,

Březnice B - Tochovice B 2:3 J. Kočovský, R. Haník - Šimůnek, Větrovský, Suchopár,

Pečice - Podlesí B 4:1 Jarolímek 2, Klouda 2 - hosté nehlášeno.

Dohrávka: Pečice - Obecnice 1:1 Kahoun - Staněk.

Skupina B

Tato skupina je co do počtu sehraných utkání ve Čtvrté třídě přehlednější. Schází do ní totiž jediná dohrávka z Višňové, a tak se tabulka pět kol před závěrem sezony zpřehlednila. O víkendu si překvapivě pro porážku dojeli do Vysokého Chlumce hráči Dolních Hbit B. Díky tornu se na třetí místo dostaly Počepice, které na domácím hřišti porazily Novou Ves B. Do bojů o barážovou příčku ještě určitě zasáhne Obořiště.

Višňová B - Dal. Dušníký B 2:1 Kyselý, Koukolíček - hosté nehlášeno,

Vys. Chlumec - Dol. Hbity B 2:1 Přibyl, Hron - Volf,

Kr. Hora B -Kňovice 0:5 Nápravník 2, Sosnovec, P. Dvořák, Dlouhý,

Hřiměždice B - Obory 2:5 Borovec, Poslušný - Toman 3, Poslušný, Šťastný,

Počepice - N. Ves B 4:2 Otradovec, Pšenička, Kortan, Lacina - Pařízek, Petrák,

Obořiště - Nečín B 2:0 Hrbek, Kožíšek.