fotbal ročník 2000/2001

15. Května 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Domácí s chutí stříleli a nechali hostům jen bod

Fotbalisté Malé Hraštice a rezervy Spartaku deklasovali své soupeře. Kovohutě posunuly oslavy návratu do I. B třídy na domácí hřiště. V okresním přeboru se o víkendu hrálo 21. kolo.

Hraštice - Sedlčany B 7:1 (2:1)

V úvodu domácí nedali dvě slibné šance, a tak do vedení hráči Sedlčan B. Domácí jen vyrovnali, ale těsně před poločasem vstřelili druhý gól. Druhý poločas se proměnil ve střelecký koncert domácích, v němž Čaj dokázal nastřílet hattrick.

Branky: Čaj 3, Liška, R. Bičiště, Dolejší, Sojka - Koutek. Rozhodčí: Veselý. Diváků:

Višňová - Borotice 3:1 (2:0)

Domácí nenechali nikoho L pochybách a do přestávky vytvořili dvoubrankový náskok, který se ve druhé části ještě zvýšil. Hosté snížili při opakované penaltě.

Branky: Kašák 2, Čanda - Hnida (pen.).

Petrovice - Dublovice 2:1 (2:0)

V prvním poločase vyrovnané utkání, když domácí využili dvě standardní situace. Ve druhém poločase domácí několik dobrých šancí nevyužili. Hosté dvacet minut před koncem snížili, ale zbytek zápasu už probíhal ve středu hřiště.

Branky: Cihlář, Faukner - Pinc. Rozhodčí: Švidkov. Diváků: 60.

Sp. Příbram B - Mokrovraty 5:0 (3:0)

V nedělním utkání měla rezerva Spartaku převahu a Mokrovraty ani přes velkou snahu na domácí nestačili. Spartak B vyhrál zaslouženě.

Branky: Šindelář 2, Pecka, Šimků, M. Kareš. Rozhodčí: Balík. Diváků: 80.

Dol. Hblty - Narysov 1:1 (0:0)

Ve Hbitech se hrál dobrý technický fotbal s několika šancemi na obou stranách. Domácí byli lepší v první části, hosté ve druhé. Remíza byla spravedlivá.

Branky: Rozšafný - D. Tkáč. Rozhodčí: Máša.

Tochovice - Kovohutě 4:1

Utkání, v němž si mohly Kovohutě případným vítězstvím zajistit postup zpět do I. B třídy, ovládli domácí a čtyřmi brankami oslavy hostí Posunuly minimálně o týden.

Branky: Čížek, Juračka, Černý, L. Šimůnek - hosté nehlášeno. Rozhodčí: Schořovský

Dal. Dušníky - Kamýk 2:4 Podrobnosti nehlášeny.

V dohrávaném utkání IV. třídy mezi Bohutínem B a Jablonnou padlo dohromady osm branek. Na vítězství Litavanu se podílel i Vladimír Bauer (vlevo)

III. Třída

Čtyři kola před koncem sezony již nemůže být lídr skupiny B bodově předhoněn.

Ještě před vítězstvím našich hokejistů na MS dokonali v Novém Kníně postupové sny fotbalisté Nečína,

Skupina A

Také v této skupině se začíná rýsovat jasný postupující do okresního přeboru. Zduchovice totiž porazily na domácí půdě Podlesí, a protože Klučenice prohrály v Lázu, mají na Čele devítibodový nás kok, který by jim čtyři kola před koncem měl stačit.

Luhy - Drahlín 2:9 P. Maz our 2 - Legát 2, Ptáček 2, Dušek 2, Šrámek, Fűrst, Krupka,

Láz - Klučemce 1:0 M. Bezouška,

Zduchovice - Podlesí 4:2 Havelka, P. Svoboda, J. Holeček, Lankaš - Dudáček, Rebljan,

Rosovice - Věšín 42 Sobotka 2, Kováč, Kilián - Viktor, Toman,

Jince - Bohutín 4:2 Provazník 3, Peškař - Kratochvíl, Hajný,

Hvožd‘any - Rožmitál B 1:1 M. Hudeček -. hosté nehlášeno.

Skupina B

Nečín ani v osmnáctém Utkání sezony neprohrála, a tak si zaslouženě mohla s předstihem vychutnat postup do okresního přeboru. Pozice za vedoucím týmem zůstaly stejné, neboť Prostřední Lhota i Krásná Hora zvítězily. Na opačném pólu tabulky měla opět smůlu Velká Lečice, která v Kosově Hoře prohrála 1:2, což pro její hráče byla jíž sed má porážka o jednu branku v sezoně.

Dublovice B - Jesenice 1:4 Čihák - Beneš 3, Roškot,

Kosova Hora - Velká Lečice 2:1 Chmel, Molec - Svoboda,

Hříměždice - Prostřední Lhota 1:4 Kaprhál - Caska 2, Čanda, Moravec,

Krásná Hora - Stará Huť 3:0 Zelenka 3,

Dobříš B - Petrovice B 1:1 Kopecký - Krejčí,

Nový Knín B - Nečín 2:5 Mařík, Kočí - M. Budínský 2, M. Gregor 2, Mácha.

Rezerva Tochovic porazila Pičín

IV. TŘÍDA / O přímý postup do třetí třídy si to rozdají už jen Kňovice a Višňová B. Zatímco ve skupině A se ještě bude tvrdě bojovat o postavení na druhém místě, zaručujícím baráž o III. třídu, ve skupině B je již jasno.

Skupina A

Vedoucí Pičín zaváhal v Tochovicfch, jeho porážka však do tabulky výrazně nezasáhla. Na druhé místo se stále tlačí trojice Obecnice, Březnice B a Trhové Dušníky, nyní je mezi těmito týmy rozdíl dvou bodů, Dušníky však o víkendu nehrály, neboť Narysov B nepřijel.

Jablonná - Smolotely 1:1 střelci nehlášeni,

Podlesí B - Březnice B 2:4 Bolina 2 - hosté nehlášeno,

Tochovice B - Pičín 3:2 Habe, Klement, Soused - Horký, Kvapil,

Obecnice - Bohutín B 5:1 Hejnic 2, Staněk, Kocanda, Čalfa - hosté nehlášeno,

Trhové Dušníky - Narysov B nehráno, hosté nepřijeli.

Dohrávka: Bohutín B - Jablonná 6:2 střelci nehlášeni.

Skupina B

Jelikož hráči Počepic trochu nečekaně prohráli v Nečíni s tamní rezervou a Dolní Hbity B nestačily na Višňovou B, zúžil se počet týmů bojujících o postup do III. třídy už jen na dva týmy. O tom, kdo z dvojice Višňová B - Kňovice postoupí přímo a kdo si účast ve vyšší soutěži bude muset zajistit v baráži, zřejmě rozhodne jejich vzájemné utkání, které se bude hrát tuto neděli ve Višňové.

Daleké Dušníky - Obořiště 0:1 střelec nehlášen,

Nečín B - Počepice 2:1 Dvořák, A. Kaiser - Lacina,

Nová Ves B - Hřiměždice B 2:1 Lívanec, Pařízek - vlastní,

Obory - Kr. Hora B 6:0 Rýgl 4, Toman, Poslušný,

Kňovice - Vys. Chlumec 4:2 Dvořák, Landa, Nápravník, Hanuš - Kiš, Laštovička,

Dolní Hbity B - Višňová B 1:3 Skuhrovec - Kyselý 2, Kašák.