fotbal ročník 2000/2001

29. Května 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Višňová dala, Kovohutím na svém hřišti šest branek

OKRESNÍ PŘEBOR / Suverénní lídr tabulky nepředvedl výkon hodný účastníka I. B třídy a domácí je tvrdě ztrestali. Kamýk po prohře klesl na barážovou příčku. Ve 2. kole fotbalového okresního přeboru určitě zaujala vysoká porážka staronového účastníka I. B třídy Kovohutí Příbram na půdě Višňové. V zápase druhého týmu tabulky s prvním byl jasně lepší domácí celek a nastřílel hráčům ze Lhoty šest branek. Do míst ohrožených baráží se dostal prohrou v Petrovicích Kamýk. Při současné situaci v I. B třídě, skupině D však ještě nemají vyhráno ani Petrovice a Sedlčany B.
M. Hraštice - Borotice 1:2 (0:2)

Hosté vstřelili rychlé dva góly a po celý první poločas byli fotbalovější. Zlepšený výkon Malé Hraštice po změně stran vedl už jen ke zkorigovánf výsledku.

Branky: Čaj - Žák, Mestek. Rozhodčí: Máša. Diváků: 60.

Sedlčany B - Dublovice 2:0 Podrobnosti nehlášeny.

Branky: Januška, Koutek. Rozhodčí: Jeřábek. Diváků: 70.

Višňová - Kovohutě 6:1

Hosté přijeli již uklidnění jasným postupem, ale domácí je nijak nešetřili. Čerstvého účastníka I. B třídy doslova smetli, když hosté nepředvedli výkon hodný vedoucího celku tabulky.

Branky: Vrátný 2, D. Bobek, Kašák, Černý, M. Severa - Míka (pen.). Diváků: 60.

Petrovice- Kamýk 4:0 (2:0)

V prvním poločase rozhodl o o vítězství Petrovic proměnění šancí, ve druhém poločase v prvních pěti minutách zvýšili na 4:0 a o výsledku bylo rozhodnuto.

Branky: Krameš, Štemberk, .Šmejkal, Faukner. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 70.

Tochovice - Mokrovraty 4:0 Podrobnosti nehlášeny.

Dal. Dušníky - Narysov 1:0 (1:0) Vyrovnané utkání. Domácí šli do vedení po krásném trestném kopu do šibenice. Ve druhém poločase s vypětím všech sil udrželi vedení.

Branka: Dušek. Rozhodčí: J. Soukup. Diváků: 80.

Sp. Příbram B - Dol. Hbity 2:1 (1:0)

Ve velmi pěkném utkání vyhráli domácí zaslouženě.

Branky: Benák, Smejkal - hosté nehlášeno. Rozhodčí: Schořovský. Diváků: 80.

Velká Lečice boj o záchranu nebalí III. TŘÍDA!

Zduchovice si před dvěma stovkami příznivců zajistily potřebný bod pro postup. Ve III. třídě už je po víkendu znám i druhý jasný vítěz skupiny.

Skupina A

Zduchovicím stačilo na domácím hřišti proti Bohutínu uhrát bod, a to se jim před dvěma stovkami diváků nakonec i podařilo, unce využily zaváhání Klučenic v Luhách a odskočily na druhém místě o tři body, když deklasovaly Hvožďany 8:1. Zápas o pátou příčku vyhrály Rosovice nad rezervou Rožmitálu 3:0. Už jen hodně teoretickou Šanci dostat se z poslední příčky mají Hvožďany, neboť Podlesí dokázalo vyhrát v Drahlíně a dvě kola před koncem má nás kok šest bodů.

Luhy - Klučenice 1:0 Jůn,

Drahlín - Podlesí 0:2 střelci nehlášeni,

Láz - Věšín 4:1 Bezouška 2, Cajsek, Palivec - Weber,

Zduchovice - Bohutín 1:1 P. Čámský - Hajný,

Rosovice - Rožmitál B 3:b Pechar, M. Sobotka, Kilián,

Jince - Hvožďany 8:1 Píchal 3, Hůla 2, Provazník, Sivák, Vůjtěch - Hudeček.

Skupina B

I když byly Prostřední Lhotě odečteny tři body za vítězství s Hřiměždicemi (utkání bylo kontumováno, přesto jsou stále na druhé příčce s náskokem čtyř bodů před Krásnou Horou. Tu totiž Čekal těžký zápas s Nečíní a prohrála 1:5, zatímco Lhota vyhrála v Jesenici a už jí stačí jen dvakrát remizovat. Záchranářský boj začala Velká Lečice. O víkendu porazila předposlední Dublovice B a dotáhla se na dva body.

Dublovice B - Vel. Lečice 0:5 Hovanec 4, P. Svoboda,

Jesenice - Prostř. Lhota 2:5 Hulínský, Pech - Čanda 3, Sklenář, Moravec,

Kos. Hora - St. Hut‘ 5:1 Rosenberg, P. Vlas, Sirotek, Fr. Vlas, Šimánek - V. Zoubek,

Hřiměžďice - Petrovice B nehlášeno,

Kr. Hora - Nečín 1:5 Lhotecký - M. Gregc5r, M. Mácha, J. Mácha, J. Novák, P. Vacek,

Dobříš B - N. Knín B 4:4 T. Budínský 2, T. Bukva 2 - Šírl 4.

V utkání dvou celků spodní části tabulky Drahlín Podlesí (0:2) o míč takto bojoval domácí Ptáček (vlevo) a hostující Dudáček.

Trhové Dušníky získaly důležitou výhru IV. TŘÍDA /

Dvě kola před koncem sezony zůstávají v boji o baráž ve skupině A čtyři týmy. Skupina A Důležitý zápas, který napověděl hodně o ambicích na barážově postavení, se hrál v Obecnici, kde domácí přivítali Trhové Dušníky. Nakonec se z vítězství a důležitých bodů radovali hosté, a tak jsou právě Dni nyní blíž k bojům o III. třídu. Vítězství Dušník pomohlo Pečicím, které zvítězily v Jablonné a dvě kola před koncem mají tříbodovou ztrátu.

Smolotely - Březnice B nehlášeno,

Podlesí B - Bohutín B 3 : 5 střelci nehlášeni,

Jablonná - Pečice 2:4 Jonák, Trnka - R. Zelenka, Šuchan st. Kahoun, Klouda,

Tochovice B - Narysov B 7:0 Klement 3, Trčka 3, V. Hokr,

Obecnice - Trh. Dušníky 2:3 Hejnic, Pechar - Toužimský 2, Kembický.

Skupina B

Kňovice i Višňová B nadále pokračují v synchronních výkonech a přičítají si vítězství za vítězstvím. Tentokrát nastřílela více branek Višňová, ale kvůli horším vzájemným zápasům je stále druhá. O čtvrtě místo svedl los proti sobě Daleké Dušníky B a Počepice a domácí naprosto jasně zvítězili 7:1. Vytáhl se i Vysoký Chlumec, který odvezl všechny body z Nové Vsi. Třetí místo si drží Obořiště. To porazilo poslední Hřiměždice B 6:0.

D. Dušníky B - Počepice 7:1 Meisner 3, Kadlec 2, Máša, Bumba - Kortan,

Obořiště - Hřiměždice B 6:0 Svoboda 2, Novotný, Jar. Černý, Vacek, Hrubý,