4. Června 1996

Gól Kočího posunul Nový Knín do I.B třídy

Sestupový osud Nečíně už je dávno zpečetěn. dolní Hbity může zachránit jen teorie, ale před nimi to stále vře.

Kovohutě - Tochovice  5 : 1

Branky : 7 a 23. Glogar, 50. Jaroš, 76. Ježek, 89. Matuška ­ 30. Walter. Žluté karty : Jaroš, Formánek.

Rozhodčí : Hroš. Poločas - 2 : 1.

Kovohutě : Černohorský ­ Hnízdil, J. Soukup, Petrašek, . Rusinko - Lovaš, Glogar, Havelka, Gregus (Langhans) - Ježek, Jaroš (Matuška),

Tochovice : M. Šimůmek - Herold, Soused, Teska, Weikert ­ Čížek, Žid, Rach, L. Šimůnek ­ Valter, Formánek.Utkaní začalo náporem domácích. V 7. minutě trefil Ježek jen do gólmana, míč se odrazil ke Glogarovi, který byl sražen a sám postiženy poslal z penalty svůj tým do vedení. Po dvaceti minutách přidal Glogar druhý gól. Potom se hra vyrovnala a hosté, kteří hráli útočný a líbivý fotbal, snížili na rozdíl branky. Úvod druhé poloviny patřil opět Kovohutím  už po pěti minutách rozhodl Jaroš o osudu zápasu. Hosté potom hru otevřeli, ale domácí pozorně bránili a naopak využili dvou brejků k vysokému vítězství.

VYSOKÉHO VÍTĚZSTVÍ dosáhli v duelu OP fotbalisté Višňové nad poslední Nečíní.V tuto chvíli sice obchází hostující Martin Mácha domácího Vladimíra Rozšafného, ale jinak se hrálo podle taktovky Višňové.

Spartak B - Milín B   0 : 5

Branky : Krejčí 2, Doubek 2, Klement.

Poločas - 0 : 4

Sp. Příbram B : Kovalčík - Vokurka, Mišun, Carda, Ureš ­ Straka, Kubát, Mika, Kymla - Kryl (46. Rozsypal), Hotový.

Milín  B : Limprecht (46. Palus) - F. Málek; Blažek, Balík (46. Kahoun), Weiner - Švehla, Šindelář, Krejčí, - Doubek, Klement, Macek (46. Sváda),

Zápas měl od první minuty jednoznačný průběh,Hoste podali perfektní výkon a chvílemi bylo utkání až jejich exibicí.

Drahlín - Rosovice  3 : 4

Podrobnosti nehlášeny.

Bohutín - Dol. Hbity  1 : 0

Branka 47 min. Bauer     Poločas 0 :0

Bohutín : Melichar - Skuhrovec, Šedivý, Novák, Matějka - Binar, Janošťák, Bernášek - Bauer, Slepička

Dol. Hbity : Holan - Skuhrovec, Přívora, Prendský, L. Bláha - Procházka, Burian, Neuman, Bambousek - P. Dědina, M. Bláha

Důležitost utkání kdy oba soupeři nutně potřebovali body, se promítla na opatrné hře obou týmů. První poločas duelu byl vyrovnaný, neboť veškeré útočné aktivity domácích končili v ofsajdové pasti hostů. Na tuto taktiku doplatili krátce po změně stran, kdy dal rozhodující gól Bauer. Hosté si pak vypracovali mírnou převahu, ovšem bez efektu. Největší příležitost měli v 75. minutě, ale Melichar své mužstvo podržel.

Višňová - Nečín   5 : 0

Branky : Černý, Vác. Rozšafný, Kotáb, Kyselý.

Červená karta : Novák - Rozhodčí - Hlušička - Pločas  1 : 0

Višňová : Klimek - Lundák, (Haltuf), R. Bobek, Boukal, Kyselý - Vác. Rozšafný, Hejda (Vrátný), Vl. Rozšafný, Černý - Kotáb, D. Bobek

Nečín : Strnad (Koza), - J. Mácha, Novák, P. Fifka, J. Fifka - M. Mácha, Kozohorský, V. Vacek, L. Caninec - M. Budínský, Vlček.

Hříměždice - Pr. Lhota  4 : 2

Branky : za domácí nehlášeno - R. Potměšil, Kočí  Rozhodčí : Petrásek - Poločas 2 : 1

Pr. Lhota . Mašek - Moravec, R. Potměšil, Nouzecký, Rambousek - Chuman (R. Caska), Hanák, Štěpánek, Mochán - M. Caska, Kočí

Podrobnosti nehlášeny

Nový Knín - Dobříš B - 1 : 0

Branka . Kočí  Rozhodčí Veltruský   Poločas 0 :0

N. Knín : Bakos - Poláček, Hranický, K. Rada, M. Rada - Kahoun, Kočí, Vlasák (Šírl), R. Hrubý - Malý, Š. Hrubý

Dobříš B : Krátký - Bukva, Matějka, Soukup (Halas), Máša, - J. Váara, Puchmajer ( Mlýnek), Machuta, L. Skočdopole (Zavřel), - Havlík, š. Hrubý ml.

Branka nestora knínského fotbalu Vladimíra Kočího rozhodla o postupu Nového Knína do I. B třídy. Ve vyrovnaném a slušně hraném utkání se domácí hráči předháněli v zahazování šancí, ale zlobili i hosté. V prvním poločase měl gólovou šanci J. Vávra, ale Bakos mu ji zlikvidoval. K dobré úrovni zápasu přispěl svým výkonem i rozhodčí. Nejlepšími hráči střetnutí byli vyhlášeni domácí Bakos a hostující Máša.

III. TŘÍDA

Nová Ves potvrdila formu také v Sedlčanech

Obecnice dopadla na zem

Skupina A : Narysov - Rožmitál B 5 : 1  Klouda 2, Dudáček, Biben, Tetaur - Zajíček, Pečice - Kamýk n.Vlt. 2 : 3 Kučera, Jarolímek  -  P. Švagr 2, Štverák, - Višňová B - Čenkov  2 : 1  Boukal, Hejda - Píchal, Hvožd'any - Luhy 0 : 0, Daleké Dušníky - Obecnice 5 : O střelci branek nehlášeni.

Skupina B : Mokrovraty - Hříměždice B - 4 : 0  Čený  2,  Lichtenberg, Ekl,  - Jesenice - St. Huť 3 : 1 M. Jirásek 2, M. Jarolímek - M. Kulich, - Dublovice B - Kos. Hora 4 : 1 střelci nehlášeni; - Sedlčany B - Nová Ves 1 : 2  Grin - Kiš;  L. Petrák,  - Kr. Hora - M. Hračtice 0 : 2 Potužák,  Mir. Fafejta, - Borotice - Radíč 4 : 3  M. Hnida 2, M. Žák, Hájek - P. Sosnovec 2.

IV. TŘÍDA

VZDUCHVICE rozhodly o výhře až v 85. minutě

Jablonná znovu na špici

Skupina A : Obořiště - Podlesí 1 : 1  Vacek - za hosty nehlášeno, Jince - Jablonná 3 : 6 Křižan, Pulkrábek, Roško - Caizl 4, Masák, - Trh. Dušníky  - Tochovice B  5 : 5, Strnad 3, Liška, Pacina - Kluk 3, Souček, Šprungl, - Bobutín B - Dol. Hbity B 3:0 Kohout, Kocourek, Hanus, - Vešín - Pičín 2 : 3  Milec, Zarybnický - Mochán 2, Capouch

Skupina B : Zducbovice - D. Dušníky B 2 : 1 Řehoř, Holeček - Černý; - Voznice - Kr. Hora B 7 : 3 Nebázlivý 2, Procházka, Bílek, Frait, Peták, Vojč - Šváb, Baloun, P. Krotil, Nová Ves B - V. Lečice 0 : l Liška, Kosová Hora B - Obory 1 : 4 Křivský - Turek, Sirotek, Lundák, Tomman, - Petrovice B - N. Knin B 4 : 1 Jar. Šťastný 3, Zd. Matucha - hosté nehlášeno.

DOTĚRNÁ OBRANA hráčů Dalekých dušnik B dělala zduchovickým útočníkům veliké problémy