OKRESNÍ PŘEBOR

Višňová v Dobříši dotáhla Tochovice

Z posledních celků bodovala pouze Prostřední Lhota

Nový Knín -  Hříměždice 4 : 2

Branky :  S. Hrubý 2, R.Hrubý, Hranický - Růžek, M. Černý.  Rozhodčí : Presl  - Návštěva : 70 diváků.  Poločas : 3 : 0

Nový Knin : Bakos - Poláček, Souček (Fiala), K. Rada, Černý (J. Drážďanský) ­ Kočí, Vlasák, R. Hrubý, Hranický - Š. Hrubý, Kahoun.

Hříměždice : Jilek - Vachata, Červinka, Cirus, Lundák - Novák (Krakora), Burda, Pinc,Černý - Růžek, Vedral

Domácí začali příliš opatrně a dovolili soupeři vytvářet si šance které však nedokázali proměnit ve změnu skóre. Naopak Knínu zařídili dvakrát S. Hrubý a R. Hrubý už před přestávkou tříbrankové vedení. Po přestávce začali hosté ještě více kousat a snížili až na 3 : 2. Zápas hraný za velkého vedra uklidnil až čtvrtý gól Novoknínských z kopačky Hranického,

Dobříš B - Višňová 1 : 3

Branky : Vávra - Kotáb 2, Černý . Rozhodčí : Halas. Návštěva : 50 diváků, Poločas : 1 : 2

Dobříš : Melzoch - Doležal (46. Machuta), Breza, Máša, Bukva - Dort, J. Vávra, Mlýnek (75. Mareček) - M. Řehka, Havlík, Stehlík.

Višňová : Klimek - Lundák, M. Bobek, V. Bobek, Kyselý -  D. Bobek, Vl. Rozšafný, Vác. Rozšafný, Boukal ­ Černý, Kotáb.

Domácí nepodali výkon, který by odpovídal snaze o záchranu. Hosté vedli 1 : 0 a 2 : 1 po samostatných akcích Černého a Kotába, zakončovaných za brankářem do prázdné branky. Domácí Vávra vyrovnával hlavou. Utkání uzavřelo velké sólo Kotába přes půl hřiště kolem čtyř bránících hráčů

Nečín - Bohutín  0 : 1   Nehlášeno

Dolní Hbity - Drahlín  1 : 2  (1 : 2)

Branky : Bláha, - Fürst, Šrámek - Rozhodčí : Jirásek - Návštěva : 30 diváků

Dolní Hbity : Přívora ­Prendký, L. Bláha, Neužil, ­Soukup, Procházka, Burian, P. Dědina,Bláha, Neužil, Střídali : Skuhrovec, Roček, Vondružka.

Drahlín : Strmiska - Legát, Klobouček, Kocanda, Dušek - Sandr, Šrámek , Fibich, Špindler - Müller, Fürst Střídal : Lukáš.

Domací pokračovali v nervózních výkonech z posledních zápasů. Ujali se sice brzy vedení Blahovou brankou, ale v dalších minutách se už střelecky neprosadili. Hosté si tak odvezli vítězství.

Rosovice - Spartak  1 : 1

Branky : Rampa - Šusta  - Rozhodčí : Šusta

Milín B - Kovohutě  0 : 0

Rozhodčí : Piskáček - žlutá karta : Lovaš (Kovohutě)

Milín B : Limprecht - Kahoun, Blažek, Vršecký, Dudáček (46. Mládek) - Zelenka (46 Sláma), Krejčí, Jeník, Doubek - Suchan, Švehla.

Kovohutě Příbram : Černohorský - Rusinko, Lovaš, Hnízdil, Ptáček - Havelka, Glogar, Matuška, Petrásek - Soukup, Ježek.

Vyrovnané utkání, ve kterém Milínu o nic nešlo a hosté získali. bod potřebný k záchraně.

Tochovice - Pr. Lhota  2 : 2

Branky: Kubiš, Čížek z penalty - Kočí 2 - Rozhodčí : Mezera - Žluté karty : Bláža ­ Potmešil. Návštěva : 80 diváků. Poločas : 1 : 1.

Prostřední Lhota: Hašek - Potměšil, P. Nouzecký, Moravec, Rambousek -Š těpánek, Mochán, Caska, Chuman - Kočí, Hanák.  - Střídal Kučera.

Tochovice : V.Šimůnek - Teska, M. Šimůnek (70. Suchopár), Flíček, Bláža - Čížek, Weikert, Soused - Walter, Kubis,

Hosté dvakrát vedli, ale v závěru si vytvořili: domácí převahu a mohli z několika šancí  získat palmu vítězství.

V ROZHODUJÍCÍM ZÁPASE o postup do III. třídy okresního přeboru rozdrtili fotbalisté Zduchovic zálohu Petrovic v poměru 6 : 1. Třemi góly přispěl k vítězství domácích Robert Špindler (vpravo)

PŘES SNAHU HRÁČŮ Milína B i Kovohutí branka v tomto utkání nepadla

III. TŘÍDA

Zlaté vítězství Lázu v Rožmitále

Ve staré Huti málem padla desítka branek

Skupina A:  Luhy - Višňová B 5 : 4 - Pilík 2, P. Mazour 2, Šmejkal  M. Severa, Hejda, Kočí, Šebesta.

CS Čenkov - Pečice 3 : 2 - Kačena, Škrabal, Šmejkal  - hosté nehlášeno

Kamýk n.Vltavou - Narysov 1 : 1  - Mol z penalty - hosté nehlášeno

Spartak Rožmitál B - Vrtule Láz 1 : 2 - Vlasák - hosté nehlášeno

Daleké Dušníky - Hvožďany 3:3 - Král, Jarolímek, R. Švagr - Straka, Fous, Hudeček.

Skupina B: Mokrovraty - Borotice 3 : 1 Černý 2, Březina - Hněda,

Radíč - Kr. Hora 1 : 2  Kvěch - Květ, Beneš R.

M. Hraštice - Sedlčany B 5 : 2  Palán 2, Potužák, Pinc, Haspekl z pen. -  Oudran 2.

N. Ves - Dublovice B 3 : 0  Batovec, Pán, Baloun.

Jesenice - Kos. Hora 3 : 1 Jarolímek, J. Hejsek , Jirásek.

St. Huť - Hříměždice 8 : 0  Cihelka4, Zoubek 2, Mácha 2, Maryška.

Skupina  A

Skupina  B

IV. TŘÍDA

Kde zůstala Kosova Hora?

Hattricky Lundáka a Mráze proti Nové Vsi

Skupina A: Pičín - Bohutin B  0 : 2  Kocourek, Blaha.

DoL. Hbity B - Trh. Dušníky 4 : 1  Kremlička, Kralíček, Neužil , Strnad.

Tochovice B - Jince 7 : 1  Kub 2, Hanzlík, Souček, Sadílek, Vopr, Trčka - Pokorný.

Jablonná - Obořiště 3 : 0  Caisl, David, Masák,

Podlesi - Klučenice, 1:1.

Skupina B: Zduchovice - Petrovice B  6 : 1  R. Špindler3, Hampejz, Holeček, J. Čánecký - Vl. Matucha

Nová Ves B 8 : 3 Mráz 3, Lundák 3, Turek 2 - Kolouch 2, Svoboda.

V. Lečice - Voznice 2 : 1 Holec, Svoboda P. - hosté nehl,

Kr. Hora B - Počepice 3 : 2  J. Makovec, P. Krotil, Šťastný - hosté nehl.