fotbal ročník 1995/1996 dorost
wz

                              2. Října 1996

 OKRESNÍ PŘEBOR DOROST

Březnice zatím neklopýtla - dorostenci Višňové čekají na první body

OP dorost

6. kolo: Dolní Hbity - Dal. Dušníky 3 : 1 Kout 2, Soukup ­ Palan, 

Milín - Narysov 1 : 1 Zelenka - Waldhauser, 

Dublovice - Březnice 0 :3  střelci nehlášeni, 

Dobříš - Tochovice 4 : 0 Puchmajer, Zavřel, Kaiser,  Poláček, 

Rožmitál - Nečín 0 : 1 Šimek, 

Počepice - Krásná Hora 2 : 3 Lacina 2 - J.Slezák, Veselý, Švec.

 

OS dorost

6. kola: Borotice - Nový Knín 4 : 3  Velebil 2, Pospíšil, Pípota ­ Hranický, Krejza, vlastní,

 Mokrovraty - Obecnice 2 : 2 Hubený, Vacek - za hosty nehlášeno,

Višňová - Petrovice 0 : 3  Šmejkal, Bláha, Krejčí, 

 Kovohutě Příbram - Prostřední Lhota 2 : 2  Chalupný, Hnízdil - Šťástka, 

Podlesí - Sedlčany B.  5 : 0 Volf 2, Kabíček 2, Jícha.

 

DOROSTENEC Šedivý z Kovohutí Příbram se snaží zastavit útočníka Pr. Lhoty Chumana (vlevo). Duel obou soupeřů skončil smírně.

Rekordní výhra Podlesí

OP žáci skupina A

 

MALIČKÝ stopér Tomáš Dolejš svedl při střetnutí OP žáků v Podlesí nejeden souboj s dvojicí domácích útočníků Petr Hodermanský - Petr Solnička, ale ani on debaklu svých barev nezabránil

7. kolo: Hříměždice - Březnice 2 : 1 střelci nehlášeni, 

Tochovice - Nová Ves 5 : 1 Souček, Kubát, Trčka, Čanda, Vondrášek, 

Pičín  - Petrovice 4 : 0 Pastucha 2, Blažek, J. Benák,

Višňová ­ Drahlín l : 0 Vrátný,

Podlesí - Pr. Lhota 15 : 0 Hodermanský 6, Solnička 4, Bolina 3, Janát 2, 

Bohutín - Láz 3 : 0 Gabriel 2, Mak,

Kovohutě Příbram - Milín 2 : 2  Petrželka, Kunický - Lipták, Mácha

 

OP žácí skupina B

6. Kolo: Krásná Hora - Rožmitál B 1 : 0  Jandera

Narysov - Hvožďany  5 : 0 Troják 2, Jarolím 2, Hlaváček

Kamík n. Vltavou - Klučenice  0 : 3 Kicl 2, Valíček

 

OP žáci skupina C

 6. kolo: Mokrovraty - Stará Huť 7 : 1 V. Čeleda 2, M. Čeleda 2, A. Mochán,  Listík, Hora - Jonáš,

Malá Hraštice - Borotice 2 :3  Bičište, Listík - Kočerka 2, Alexandr, 

Obory - Nový Knín 2 : 2 Zidek 2 - Chmelík, vlastní, 

Kosova Hora - Jesenice 2 : 6  Zich, Květ - Lachout 5, Štika, 

Dal. Dušníky - Radíč 5 : 1  Karel 2, Siebenstich, Kovalčík, Hrbek - Volf 

Dublovice - Počepice 0 : 0.