fotbal ročník 1999/2000

2. Listopadu 1999

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram

Sedlčany B dokázaly připravit Višňovou o neporazitelnost

Z pěti sobotních zápasů jedenáctého kola okresního fotbalového přeboru byla největší pozornost upřena do Višňové, kde vedoucí domácí celek, který ještě neokusil hořkost porážky, přivítal třetí rezervu Sedlčan. Hosté se po šťastném gólu rychle ujali vedení ve druhém poločase přidali druhý gól a nakonec si i odvezli tři body, čímž se posunuli na druhé místo tabulky se ztrátou pouhých dvou bodů. Zajímavé utkání se očekávalo i v Březnici, kam přijely Borotice. Hosté ale tentokrát působili odevzdaným dojmem, a tak pro Březnici nebyla cesta k vítězství nijak trnitá. Domácího prostředí využily k plnému zisku i Dolní Hbity a Dublovice. Naopak se nedazadařilo Petrovicím, které přenechaly všechny body mužstvu Tochovic.

Březnický Petr Motejzík (vlevo) několikrát v utkání okresního přeboru Březnice - Borotice (4 : 1) zaměstnal hostující obranu, což tentokrát pocítil Pavel Hnida.

Dolní Hbity - Hříměždice 4 : 0 (2 : 0).

Vítězství domácích bylo tentokrát více než zasloužené. Měli po celé utkání výraznou převahu, ve druhém poločase až drtivou.

Branky: Vostárek, Hotový, Rozšafný, Falc. ŽK: Dědina, Burda, Kaprál. Rozhodčí: Veselý. Diváků: 100.

Dublovice - Bohutín  2 : 0  (0 : 0)

V prvním poločase bylo díky nepřesnému výkonu rozhodčího k viděno velmi nervózní utkání, což přineslo ve 30. minutě vyloučení si sice v závěru poločasu vytvořili převahu, ale nastřelili pouze břevno. Po změně stran byli překvapivě aktivnější domácí a po dvou rychlých akcích rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Branky: Zelenka, Sirotek. ČK: M. Čejda (Dublovice).Rozhodčí: Dymák. Diváků: 80

Petrovice - Tochovice  0 : 2  (0 : 1)

Tochovice se ujali vedení z penalty, domácí byli poté aktivnější, měli i několik dobrých šancí, ale vyrovnat nedokázali. Naopak hosté v závěru utkání vítězství pojistili.

Branky: Černý, Teska. Rozhodčí: Havránek. Diváků: 60.

Březnice - 4 : 1 (1 : 0)

Utkání se hrálo za stálé převahy domácího mužstva, které také zaslouženě zvítězilo.

Branky: Zd. Kočovský 3, Nepivoda - R. Hnida. ČK: 0 : 1. Rozhodčí: Havel Diváků: 100.

Višňová - Sedlčany B 1 : 2 (0 : 1)

Hosté si lepší začátek proti celku nemohli přát, neboť už v 1. minutě po nepovedeném centru Janušky, který brankář Málek podcenil, šli do vedení. Domácí poté přidali, ale do poločasu se na výsledku nic nezměnilo. Po přestávce si Višňová vytvořila výrazný tlak, což však vyhovovalo hostům, kteří z ojedinělého rychlého brejku zvýšili vedení. Domácí už stačili jen snížit.

Branky: D. Bobek - Januška, Liška. Rozhodčí: Hrabák. Diváků: 100.

Přestože obránce Višňové Martin Bobek (č. 6) v utkání okresního přeboru Višňová - Sedlčany B (1 : 2) tentokrát před Tomášem Helmou a Stanislavem Liškou nebezpečí zažehnal, porážce ani on nezabránil.

Drahlín využil zkušeností a převálcoval nováčka s Dal. Dušník

Horymír B – Pro. Lhota 1 : 2 (0 : 0)

Po bezbrankovém prvním poločase se hosté ujali vedení, a i když se domácím podařilo pět minut před koncem utkáni Viskupem vyrovnat, tři body přeci jen putovaly do Prostřední Lhoty.

Branky: Viskup - hosté nehlášeni Rozhodčí: Piesl. Diváků: 40.

D. Dusníky - Drahlín 1 : 5 (0 : 2)

Hosté si vytvořili v prvním poločase po dobrém výkonu dvoubrankový náskok. Domácí sice v úvodu části druhé snížili na rozdíl jediné branky, zbytek utkání už byl ale zcela v režii Drahlínských.

Branky: vlastní - Štefan 2, Kocourek, Dušek, Šrámek. ŽK: Šedivý,­Fürst, Čermák. Diváků: 100.

III. Třída skupina A

Hubený zařídil dvěma góly Mokrovratům sedmé vítězství

Kompletní desáté podzimní dějství si odbyli v uplynulém víkendu fotbalisté ve III. třídě a jak jsme si již zvykli, ani tentokrát nebyla nouze o zajímavé a ně­kdy i překvapivé výsledky. Zastavit rozjetý Kamýk se tentokrát nepodařilo ani Zduchovicím, přestože měly výhodu domácího prostředí. Kamýčtí tak drží i nadále první pozici před Lázem, který si přivezl tři body z utkání se Spartou Luhy. Vedoucí tandem si dokonce vytvořil na čele slibný náskok, neboť třetí Podlesí jen remizovalo s Pečicemi.

V utkání Podlesí - Pečice (3 : 3), které se hrálo po dohodě v Trhových Dušníkách, sice Jaroslav Polák (vlevo) pečickému Šustrovi dokázal tentokrát uniknout, gól se mu ale vstřelit nepodařilo.

Klučenice - Krásná Hora 2 : 2 Havelka 2 - Krůta, Holan,

Rožmitál B - Narysov 0 : 2 Kocán, Tkáč,

Hvožďany - Čenkov 2 : 2 Michal Hudeček 2 - Kačena, Tyll,

Podlesí - Pečice 3 : 3 (hráno v Trh. Dušníkách) Kabíček,Čadek, Jícha - hosté nehlášeno,

Zduchovice - Kamýk n. VIt. 1 : 5 Svoboda - P. Krotil 2, A. Krotil, Grecman, P. Mol,

Luhy - Láz 0 : 1 střelec nehlášen.

III. Třída skupina B

Také zde se vytvořila na čele tabulky skupinka, která se začíná vzdalovat dalším týmům. Vedoucí celek Mokrovrat díky dvěma trefami Hubeného zdolal Kňovice a připsal si již sedmé podzimní vítězství, druhá Malá Hraštice porazila v sousedském derby Velkou Lečici a třetí rezerva Dobříše poslala ze svého hřiště domů s porážkou Starou Huť. Devět gólů padlo v Rosovicích odkud si odvezla šťastné vítězství rezerva Petrovic. Rosovičtí tak zůstávají s pouhými třemi body stále na poslední příčce tabulky.

Nový Knín B - Dublovice B 2 : 2 Stracený, Malý - Balon, Bláha,

Dobříš B - Stará Huť 2 : 0 Daniš, Šimek,

Rosovice - PetroviceB 4 : 5 Moletz 2, Piecha, Sobotka - Havránek 2. Krejčí, Kloud, Šťastný,

Mokrovraty - Kňovice 2 : 0 Hubený 2,

Malá Hraštice - Velká Lečice 2 : 1 R. Fafejta, Batovec - Černý,

Nečín - Jesenice 1 : 1  D. Budínský - Zavadil.