fotbal ročník 1999/2000
wz

                              23. Srpna 1999

 

              OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram

Nováčci na úvod prokázali oprávněnost účasti v přeboru

 

 Miloš Nepivoda (vlevo) je novou posilou Březnice. A že je opravdu posilou potvrdil v prvním okresního přeboru v sobotu v Drahlíně, kde vstřelil gól a napomohl svému týmu k přesvědčivému vítězství 4 : 0.

 Úvodní dějství nového soutěžního ročníku 1999/2000 měl o víkendu na programu okresní fotbalový přebor a nouze o zajímavé výsledky rozhodně nebyla. Nejvíce pozornosti bylo upřeno do Dublovic a Dolních Hbit, neboť tam se představili nováčci a svou premiéru zvládli více než zdařile. Višňová, přestože prohrávala v Dublovicích po poločase jednobrankovým rozdílem, dokázala vývoj otočit a vyhrát. 

Tři body má na svém kontě už i druhý nováček - Daleké Dušníky, které si odvezly vítězství z Dolních Hbit, když rozhodly především dobrou koncovkou. Na půdě soupeře mohla být s výsledkem. maximálně spokojena i Březnice, na jejíž kvalitní výkon nestačil Drahlín. V Prostřední Lhotě, kde se představily Borotice, se diváci branky nedočkali a z Bohutína si odvezla bod rezerva příbramského Horymíru. 

Jediným celkem, který dokázal využít domácího prostředí k vítězství, byly Tochovice, které však proti Hříměždicím rozhodly až pět minut před koncem. 

Poslední utkání prvního kola mezi Sedlčany B a Petrovicemi bylo hráno až po uzávěrce, výsledek přineseme zítra.

Tochovice - Hříměždice 1 : 0 (0 : 0) 

Domácí měli po celé utkání obrovskou územní převahu, ale hosté pozornou obranou dokázali jejich tlak dlouhou dobu eliminovat. Až pět minut před závěrečným hvizdem za­mířil přesně Suchopár a rozhodl o tom, že všechny body zůstanou v Tochovicích. 

Branka: Suchopár. ČK: M. Šimůnek (Tochovice). Rozhodčí: Kyttler - Mezera, Veltruský. Diváků: 80

 Pro. Lhota - Borotice 0 : 0 

Začátek utkání vyzněl lépe pro domácí mužstvo, které si vytvořilo převahu, jejíž výsledkem však bylo jen nastřelené břevno. Borotičtí v závěru první části hru vyrovnali a také měli několik slibných příležitostí, ani jim se však střelecky nedařilo. Po změně stran bylo na hřišti k vidění více bojovnosti než fotbalovosti, a tak skončilo utkání bezbrankovou remízou. 

Rozhodčí: Kvasnička - Piskáček, Bičiště. Diváků: 100.

 Drahlín - Březnice 0 : 4 (0 : 2) 

V utkání velmi dobré úrovně se z vítězství radovali zaslouženě hosté, kteří předvedli chytrou hru a zejména velmi dobrou koncovku. 

Branky: Nepivoda, Soused, Žid, Matějček. ŽK: 2 : 2. Rozhodčí: Švidkov - Veselý, Mezek. Diváků: 80. 

Bohutín - Horymír B   2 : 2 (1 : 2) 

Bohutínští byli po celé utkání lepším týmem, ale nepřesnou koncovkou a zejména dvěma neproměněnými penaltami se připravili o tříbodový zisk. Naopak hosté dokázali vytěžit z minima maximum, potrestali chyby domácích a vybojovali remízu. 

Branky: Janošťák, vlastní - Fr. Lédl, Hotový. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 100. 

Dolní Hbity - D. Dušníky 0 : 2 (0 : 0) 

Ve vyrovnaném utkaní byli hosté šikovnější v proměňování šancí a zaslouženě si odvezli z Dolních. Hbit tříbodový zisk. 

Branky: Sklenář 2. ŽK: Falc, Prendký - L.Kobík, Grubner. Rozhodčí: Petrásek - Havránek, Ledínský. Diváků: 100.

 Dublovice - Višňová 1 : 2 (1 : 0)

Ve vyrovnaném prvním poločase se, domácí ujali vedení šťastným gó1em. po změně stran hosté rychle vyrovnali a vzápětí se ujali i vedení, které dokázali udržet až do závěrečného hvizdu. 

Branky: Zelenka - Kašák, Karas. Rozhodčí: Schořovský. Diváků: 80.