fotbal ročník 2000/2001
wz

                              31. Října 2000

 

              OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

 Borotice i Kovohutě ladily na další kolo kanonádou OKRESNÍ PŘEBOR  

Petrovice sice vedly, ale druhého vítězství se nedočkaly. V Tochovicích vyloučil rozhodčí Zárybnický dva narysovské hráče, ale domácí se přesto na tři body nadřeli. Po uplynulém víkendu mají za sebou hráči v okresním přeboru již desáté kolo. Před vzájemným duelem se dařilo jak Kovohutím, tak i Boroticím. Oba týmy vyprovodily své soupeře debakly. Překvapení se zrodilo v Malé Hraštici a v Dalekých Dušníkách. 

M. Hraštice - Spartak B 1:0 (0:0) 

Ve vyrovnaném utkání, v němž se kupila řada nepřesností na obou stranách, rozhodla pohledná akce po ose Batovec - Liška - Dolejší. Posledně jmenovaný zkušeně zavěsil, a zajistil tak domácím překvapivé, ale důležité body. 

Branka: Dolejší. Rozhodčí: Dymák. Diváků: 75.

 Dal. Dušníky - Dol. Hbitý 3:2 

Před tradičně zaplněným hledištěm nabídli fotbalisté k vidění bojovné utkání. Hosté předváděli pohledný fotbal, zatímco domácí vsadili na hru založenou na brejky a důraz před brankou. Ovoce nakonec přinesla taktika domácích v podobě třech gólů a konečného vítězství. 

Branky: Král, Sklenář, R. Švagr (pen.) - Procházka, Soukup (pen.). Rozhodčí: Máša. Diváků: 150. 

Tochovice - Narysov 3:2 (2:1) 

V sousedském derby se hrálo nervózní utkání, k čemuž přispěl i sudí Zárybnický vyloučením narysovského Matějky již, v úvodních minutách zápasu. Domácí hráči hráli opět v herním útlumu, zatímco hosté předváděli herně poměrně slušný výkon. Do svého vyloučení byl hodně vidět především Dušan Tkáč. 

Branky: Šimůnek, Trčka, Čížek - Kocán, Jar. Tkáč. ČK: Weigert -Matějka, D. Tkáč. Rozhodčí: Zárybnický. Diváků: 60. 

František Čížek (ve skluzu) patňl v utkání Láz - Bohutín (1:4) k nejlepším domácím hráčům, i když neproměnil jeden ze dvou pokutových kopů. Na snímku mu v centru před bohutínskou branku zabránil Tomáš Bambas 

Borotice - Dublovice 4 : 1 (3 : 1) 

Domácí začali dobře šli do vedení, Dublovice však vyrovnaly hru i skóre. V závěru prvního poločasu přesto domácí přidali dva góly a šli do kabin s dvoubrankovým náskokem. Ve druhé půli měli už domácí mírnou převahu, kterou zúročili čtvrtým gólem. 

Branky: Černý, P. Městek, J. Městek, R. Hnida - Švec. Rozhodčí: Soukup. Diváků: 50.

 V derby se radoval Bohutín nad Lázem III. TŘÍDA

Věšín zaskočen na půdě Drahlína. Vedoucí pětice skupiny B naplno bodovala. V devátém kole se před svými diváky představili fotbalisté v obou skupinách III. třídy. 

Skupina A 

Neohroženě vykročili na hřiště za dalšími body hráči Zduchovic, kteří nedali béčku Rožmitálu sebemenší šanci a s přehledem vysoko zvítězili. Všechny body opět získaly také Klučenice, a tak boj o první příčku i dvě kola před koncem podzimní části zůstává otevřený. Také proto, že další dva aspiranti Luhy a Jince si mezi sebou rozdělili po bodu za remízu 2:2. V sousedském derby se dočkal vítězství Bohutín.

Luhy - Jince 2:2 VI. Kout, L. Mařík - Vůjtěch, Severa, 

Rosovice - Hvožďany 3:1 střelci nehlášeni, 

Zduchovice - Rožmitál B 6:0 R. Svoboda 4, R.Špindler, T. Holeček, 

Láz - Bohutín 1:4 Čížek -Szabó, Skuhrovec, Hronec, Šedivý, 

Drahlín - Věšín 2:0 střelci nehlášeni, 

Klučenice - Podlesí 1:0 Přibyl. 

Skupina B 

Ani jeden tým z vedoucí pětice nezaváhal, a tak se vytvořila před zbytkem pole malá propast v podobě čtyř bodů. Vedoucí Nečín zvítězila v Hřiměždicích, druhá Krásná Hora s rezervou Nového Knína, oba týmy daly po čtyřech brankách. Dobříš B zachránil od páté remízy T. Budínský, jehož branka znamenala hubené, ale důležité vítězství nad Dublovicemi. 

Dublovice B - Dobříš B 0:1 T. Budínský, 

Kr. Hora - N. Knín B 4:1 M. Čanda 2, P. Čanda, J. Slezák - Stračeny, 

Hřiměždice - Nečín 0:4 M. Budínský 2, Mácha, M. Gregor,

 Kos. Hora - Petrovice B 3:2 Svoboda. 2, Vlas - Smrčka, Kdolský, 

Jesenice - St. Huť 4:2 Zavadil, M. Jirásek, Charvát, Beneš - Zoubek, Machuta, 

Velká Lečice - Prostřední Lhota 1:4 Kamp - Řehák, Šťástka, Dvořák, R. Caska. 

Počepice již sedm zápasů bez porážky IV. TŘÍDA 

Narysov zůstal osamocen. Březnice B ztratila kontakt s Pičínem. Do devátého kola vyběhli také účastníci nejnižší okresní fotbalové soutěže. 

Skupina A 

Vedoucí celek tabulky Pičín si zajistil body se Smolotely. Nejbližší pronásledovatel Březnice B proti Pečicím sice vedla, ale nakonec si odvezla pouze bod. Pečice tak rovněž zůstávají na dosah vedoucím příčkám. Těm jsou blízko i hráči Trhových Dušník a nebýt víkendové remízy v Tochovi-cích s tamním béčkem, mohly se jim přiblížit ještě více. O pátou příčku svedly souboj Jablonná a Obecnice. Šťastnější odcházeli z utkání hosté. Pro první vítězství si jel do Podlesí Narysov, ale domácí rezerva si body nenechala vzít, a tak béčko Narysova zůstalo na chvostu již osamoceno. 

Jablonná - Obecnice 1:5 Krejčí - Vohradský 2, Rozsypal 2, Kocanda, 

Tochovice B - Trh. Dušníky 1:1 Větrovský - Dorfl,

 Podlesí B - Narysov B 2:1 Jíchaj Jonák - Černý,

 Hvožďany B - Bohutín B 2:1 Pavlíček, Pinta - Žumár, 

Smolotely - Pičín 0:3 Odl, Pecka, L. Mochán, 

Pečice - Březnice B 1:1 Jar. Zelenka - Štika. 

Skupina B 

Další porážku zaznamenali fotbalisté Dolních Hbit B, a tak se propadli až na čtvrtou příčku. Počepice totiž deklasovaly Hřiměždice B a Kňovice přivezly body z Dalekých Dušník, což znamená, že se oba týmy zařadily za vedoucí Višňovou B, která vyhrála v Nové Vsi. Pět branek nabídl divákům duel Obořiště - Krásná Hora B, a protože domácí dali o jednu branku více a vyhráli, stále o sobě dávají vědět na předních příčkách skupiny B. Pět gólů na každé straně viděli příchozí v Nečíni. Místní béčko si podělilo body s Vysokým Chlumcem. 

Dal. Dušníky B - Kňovice 2:3 Kramata 2 - Hořovský, Dvořák, Dlouhý, 

Obory - Dol. Hbitý B 3:2 Fencl, Toman, Čermák - Burian, vlastní, 

N. Ves B - Višňová B 0:3 Šebesta 2, Vondruška, 

Nečín B -Vys. Chlumec 5:5 Gregor, Dvořák, Kaiser, Spilka, Kopecký - Z. Matucha 2, V. Matucha, Pečený, Hlavsa, 

Obořiště - Kr. Hora B 3:2 Novotný 3 - Beneš, Piskáček, 

Počepice - Hřiměždice B 6:0 Lacina 2, Kortan 2, Otradovec, Kaucký.