fotbal ročník 2000/2001

12. Listopadu 2000

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Před zimní přestávkou Favorité body neztráceli

Po polovině soutěže je na vedoucí pozici bez porážky mužstvo Kovohutí Příbram, které má náskok deseti bodů. Z nováčků si vede nejlépe Narysov.

O víkendu bylo odehráno poslední kolo nejvyšší okresní fotbalové soutěže okesního přeboru dospělých.

Kovohutě - Malá Hraštice 4:2 (1:1)

Ve slušně hraném, pohledném nakonec na branky bohatém utkání šli domácí rychle do vedení. Pak však nepochopitelně polevili iniciativu převzali hosté, kteří do poločasu vyrovnali. V úvodu druhého poločasu šla Malá Hraše dokonce do vedení a byla lepším mužstvem. Poslední rozhodující úder však nezasadila, a tak šance chopily Kovohutě, které zápas otočily.

Branky: Mika, Pastyrtk, Vonášek, Zwettler - Batovec. Čaj. Rozhodčí: Kalina. Diváků: 60.

Kamýk - Dublovice 2:0 (1:0)

Vyrovnané utkáni. Hosté měli více ze hry, ale své šance nedokázali proměnit. Zato domácí šli těsně před poločasem po akci Sýkory z brejku do vedení povedenou střelou Pavla Krotila. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Deset minut před koncem rozhodl svým druhým gólem v zápase Pavel Krotil

Branky: P. Krotil 2. Rozhodčí: Petrásek Ledínský, Havránek. Diváků: 60.

Mokrovraty - Borotice 2:3

I přesto, že se utkaly celky z opačných pólů tabulky, bylo v Mokrovratech k vidění vyrovnané utkáni. Nakonec byli o jednu ranku úspěšnější hosté, a tak si odvezli všechny body, které jim zajistily po podzimní části soutěže druhou příčku tabulky.

Branky: Lichtenberg, Hoppe, Mestek. J. Mestek. R. Hnida. Rozhodčí: Veselý. Diváků: 80.

Narysov - Sedlčany B 3:1 (1:0)

I když tomu výsledek neodpovídá, vstřelili v Narysově více branek hosté. Jenomže dvakrát mířili do vlastní sítě. a tak si poslední podzimní body připsali domácí. Jinak vyrovnané utkání, v němž si své Šance vypracovali jak domácí, tak i hosté.

Branky: vlastní 2, Marek - Januška. Rozhodčí: Švidkov - Hlušička. Jedlička. Diváků: 20.

Dol. Hblty - Višňová 0:4 (0:0)

Po vyrovnané a bezbrankové první půli se hosté ujali vedení ze šťastně proměněného pokutového kopu. Poté zcela ovládli hru a zaslouženě vyhráli.

Branky: Vrátný 2. Boukal, Karas. Rozhodčí: Glogar - Žebrakovský, Dymák. Diváků: 150.

Sp. Příbram B - Petrovice 3:0 (0:0)

V pohledném utkání dokázaly Petrovice vzdorovat rezervě Spartaku pouze poločas. Poté se dvakrát prosadil Šimků a výsledek pečetil úspěšným zásahem ještě Dolejší

Branky: Šimků 2, Dolejší. Rozhodčí: Kyttler - Mezera, Plesl. Diváků: 50.

Dal. Dušníky - Tocbovice 0:3 (0:1)

Celý zápas byla hra vyrovnaná s řadou soubojů. Hosté se ujali v prvním poločase vedení, ale tři body pojistili až z brejků v 88. a 89. minutě dvěma góly. v době. kdy domácí tlačili.

Branky: Mašek 2, L. Šimůnek. Rozhodčí: Schořovský - Bičiště, Piskáček. Diváků: 100.

Jediným úspěšným střelcem domácích v posledním podzimním utkání okresního přeboru dospělých Narysov - Sedlčany B byl Jaroslav Marek (uprostřed). Přesto se mohl se svými spoluhráč radovat z vítězství 3:1.