fotbal ročník 2000/2001

10. Října 2000

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2000/2001

Borotice oplatily Višňové porážku z poháru s úroky

OKRESNÍ PŘEBOR / V Dublovicích a Narysově se nehrálo. Sedlčany B konečně prolomily šňůru zápasů bez výhry. Tochovice byly ve Lhotě patnáct minut od skalpu Kovohutí.

Okresní přebor měl na pořadu již sedmé kolo, čímž se přehoupl přes polovinu podzimní části sezony. Doposud neporušený "jízdní řád" soutěže však poprvé narušilo počasí.

Sedlčany B - M. Hraštice 5:0 (1:0)

Utkání měli zcela jasně ve své moci domácí fotbalisté, v jejichž řadách excelovali Stanislav a Petr Liškové, autoři celkem čtyř branek, přičemž Stanislav dokázal sám vstřelit hattrick. Hosté dohrávali o deseti, když jim byl vyloučen Bičiště.

Branky: St. Liška 3, P. Liška, Januška. ČK: Bičiště (MH). Rozhodčí: Hejda. Diváků: 100.

Borotice - Višňová 3:0(0:0)

Oba týmy na sebe narazily během deseti dnů již podruhé, neboť je proti sobě svedl také los druhého kola okresního poháru. Zatímco ve čtvrtek se lépe dařilo Višňové, mistrovské body si Borotice vzít nenechaly. I přesto, že utkání provázel déšť, bylo pohledné a domácí v něm rozhodli třemi brankami.

Branky: Jar. Městek 2, Černý. ČK: Karas (Višňová). Rozhodčí: Dolejší. Diváků: 30.

Dublovice - Petrovice nehráno

V Dublovicích se hrací plocha po vydatných deštích proměnila spíše v bazén, a tak bylo utkání odloženo.

Kovohutě - Tochovice 3:0 (0:0)

Na těžkém terénu se oba týmy předháněly v pěkných kombinacích a šancích. V prvním poločase měli více ze hry hosté, ale své tutovky doslova utopili. Po poločase se ujali aktivity domácí, přesto nemohli dát dlouho gól. Až čtvrt hodiny před koncem přišla tříbranková smršť, která rozhodla.

Branky: Černý, Vondrášek, Zwettler (p.k.). Rozhodčí: Máša. Diváků: 50.

Kamýk - Dal. Dušníky 4:1 (3:1)

Domácí dávali jasně najevo, že body zůstanou v Kamýku. Jasně hosty předčili, akorát nedokázali najít cestu do branky. Paradoxně se tedy vedení ujaly Dušníky. Od 23. minuty však přišel nástup domácích, kteří se dvěma slepenými góly dostali do vedení a utkání už dovedli do vítězného konce.

Branky: Tatoušek 2, P. Krotil, A. Krotil - Kokštejn. Rozhodčí: Havránek. Diváků: 60.

Mokrovraty - Sp. Příbram B 1:3 (0:1)

Rezerva Spartaku se ukázala v Mokrovratech ve velmi dobrém světle a měla znatelnou převahu. Do poločasu se ujala vedení 1:0, které po přestávce zvýšila až na 3:0. Domácí hráči potom stačili v závěru zápasu už jen snížit Lichtenbergem z penalty.

Branky: Lichtenberg - Lédl, Bresch, Karas. Rozhodčí: Kobík. Diváků: 40.

Narysov - Dol. Hbitý nehráno

Domácí hráči se k utkání nedostavili v domnění, že hrací plocha je nezpůsobilá, zatímco hosté i rozhodčí přijeli. Jak zápas dopadne je tedy zatím otázkou.

Brankář Smolotel držel své spoluhráče jen do 35. minuty, kdy byl po faulu na pronikajícího útočníka Jabloné vyloučen. Po změně stran už se oslabený Makovan neubránil konečnému debaklu 1 : 5.

Klučenice již nadohled vedoucí příčce

III. TŘÍDA / Velká Lečice nastřílela čtyři branky, ke druhému vítězství jí to však nestačilo. Skupina A

Situace na čele se zdramatizovala po nečekané remíze vedoucích Zduchovic v Podlesí a vítězství Klučenic nad Lázem. Do popředí se tlačí také nováček Věšín a Luhy, které si "vyšláply" na Drahlín.

Drahlín - Luhy 1:4 Dušek P. Mazour 2, Kout, Krůta,

Klučenice - Láz 3:0 M. Kiel 2, Havelka,

Podlesí - Zduchovice 2:2 Varga 2 - Čámský, Holeček,

Věšín - Rosovice 4:1 Bacík, Knížek, Mora, Kalina - L. Kováč,

Bohutín - Jince nehráno,

Rožmitál B - Hvožďany 3:3 Tomek, Petrovic, Smolík - Pavlíček, Pechar, Netušil.

Skupina B

Krásná Hora odčinila rážku z minulého týdne nonádou na hřišti Staré Huti. V utkání dvou loňských účastníků okresního přeboru využila domácího prostředí Prostřední Lhota a porazila Hřiměždice 4:0. Čtyři branky vstřelila také poslední Velká Lečice, proti Kosově Hoře jí to však nestačilo ani na bod.

Jesenice - Dublovice B 2:2 M. Jirásek, Novák - Zelenka, Čejda,

Vel. Lečice - Kos. Hora 4:6 P. Svoboda 2, Dvořák 2 - Chmel, Svoboda, Hulán, Kutil, Vlk, Moudrý,

Prostř. Lhota -Hřiměždice 4:0 Moravec 2, Čanda 2,

St. Huť - Kr. Hora 2:6 Pechan 2 - M. Čanda 2, Holan 2, P. Čanda, Kropík,

Petrovice B - Dobříš B 1:3 Sedlák - Havelka 2, Budínský,

Nečiň - N. Knín B 7:0 M. Gregor 3, P. Gregor, V. Vacek, M. Mácha, Šimek.

Šlágr kola nenabídl žádnou branku

IV. TŘÍDA /

Smolotely nedokázaly po přestávce v deseti zabránit Jablonné v debaklu. Čtvrtá třída nabídla divákům šesté kolo.

Skupina A

Vedoucí Pičín se doma dost nadřel na vítězství proti rezervě Tochovic, které se podařilo vstřelit čtyři branky. Smolotely zaskočily Jablonnou rychlým gólem, ale ve druhém poločase už oslabeným domácím došel dech a Jablonná vyhrála. Také Pečice neponechaly nic náhodě a porazily Hvožďany B. Body ztratily Trhové Dušníky v Narysově po remíze 2:2.

Smolotely - Jablonná 1:5 Bejček - Krejčí 2, David, Pacák, Mýgl,

Pečice - Hvožďany B 3:1 Klouda 2, Šuchan st. - Tůma,

Březnice B Podlesí B 4:1 Martin Žid 3, Petráň - Tučný,

Pičín - Tochovice B 5:4 Pecka 2, Prokeš, Odl, Lojín Vondrášek 2, V. Trčka, V. Hokr,

Bohutín B - Obecnice nehlášeno,

Narysov B - Trh. Dušníky 2:2 Černý 2 - hosté nehlášeno.

Skupina B

Dva týmy bez ztráty jediného bodu se v neděli utkali ve Višňové. Jak domácím, tak i Dolním Hbitům B se nepodařilo vstřelit branku, a tak si soupeři rozdělili po bodu a i nadále vévodí společně celé tabulce. Remízu diváci viděli také v Krásné Hoře, ve Vysokém Chlumci a v Óbořišti. Vyrovnanou bilanci zajistily domácím a hostujícím týmům vítězstvími Poče-pice doma a Nová Ves B venku.

Obořiště - Dal. Dušníky B 2:2 Novotný, Dlouhý - Vaněk, St. Bumba,

Počepice - Nečín B 6:2 Lacina 2, Pšenička 2, Kortan, Bajza - Hájek, Kaiser,

Hřiměždice B - Nová Ves B 0:4 Kolouch 3, Pařízek,

Kr. Hora B - Obory 1:1 Piskáček - Rýgl,

Vysoký Chlumec - Kňovice 3:3 Zd. Matuchaˇ V. Matucha, Kolín - J. Křesina, S. Křesina, Hanuš,

Višňová B - Dol. Hbitý B 0:0