fotbal ročník 2000/2001

30. Října 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2001/2002

Série Nečína nemá konce

Čas plyne jako voda a fotbalisté okresního přeboru znovu vyběhli na travnaté plochy, aby sehráli zápasy desátého kola.

Příbram - Skvělá série Sokola Nečín nemá konce. Osm zápasů v řadě je už bez porážky. Tentokrát si Nečínští přivezli tři body ze Zduchovic. V derby o první místo viděli diváci vyrovnaný zápas, ve kterém padlo šest branek. V Rožmitáie padlo branek osm, ale většina bohužel do domácí sítě. Dublovice se tak zásluhou čtvrté výhry v sezoně vyhouply v tabulce o tři příčky dopředu.

Sedlčany B - Kamýk 3:3 (0:1)

O tom, že Kamýčtí vybojují v Sedlčanech cennou remízu, se hráčům obou mužstev ani nesnilo. Hosté dokonce po prvních pětačtyřiceti minutách vedli 0:1, s čímž samozřejmě Sedlčanští nesouhlasili a zabrali. Přestože domácí dohrávali utkání o deseti, když byl vyloučen Dvořák, skončilo utkání nerozhodně. S bodem můžou být pravděpodobně spokojenější hosté, kteří se tak přiblížili předposledním Zduchovicím.

Branky: Papáč 3 - Hruška 2, Tatoušek. Rozhodčí: Dymák. Diváků: 50.

Zduchovlce - Nečín 0:2 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání měli v prvním poločase více šancí domácí fotbalisté, ale nedokázali je přetavit v gól. Po přestávce se projevila lepší kombinační schopnost hostů a po jívou vyloučeních sedlčanských hráčů hosté zdárně dotáhli utkání k vítěznému konci.

Branky: M. Gregor, Vr. Vacek. Rozhodčí: Kvasnička. Diváků: 140.

Sp. Příbram B - Narysov 0:1 (0:1)

Domácí fotbalisté výrazně omlazeni o dorostence měli po celý zápas mírnou převahu, ale prosadit se nedokázali. A tak udeřilo na straně druhé. Hostující Staněk vstřelil v utkání jedinou branku, která však byla pro Narysov vítěznou. Spartak si tak nechal vyfouknout tři body doslova před nosem.

Branky: Staněk. Rozhodčí: Halas. Diváků: 70.

V zápase desátého kola okresního přeboru hostila Malá Hraštice mužstvo Borotic. Domácím se ani tentokrát nepodařilo navázat na dobré výkony z předešlých zápasů a prohráli 1:2. Na výsledku nic nezměnil ani hlavičkový souboj hostujícího Jaroslava Mesteka (vpravo) a malohraštického Pavla Lišky před brankou Borotic.

M. Hraštice - Borotice 1 : 2

V prvním dějství si domácí vytvořili tři gólovky ale proměnili pouze jednu. I ve druhém poločase měli opticky více ze hry, ale protože z toho nedokázali víc vytěžit, stačilo hostům využít dva brejky a výsledek otočit.

Branky: Cihelka - Řechka, Černý. Rozhodčí: Řehák. Diváků: 80.

Tochovice - Višňová 3:3 (3:0)

Necelá stovka diváků viděla v prvním poločase jasnou převahu domácích hráčů, kterým navíc nebyl uznán jeden gól. Po přestávce hosté dali kontaktní branku z problematické penalty, vyrovnali hru a posléze i skóre. Tochovičtí tak tříbrankové vedení prohospodařili a body se nakonec musely dělit. Nepomohlo jim ani to, že si stěžovali na zcela špatný výkon rozhodčího Havránka.

Branky: Juračka 2, Černý - hosté nehlášeno. Rozhodčí: Havránek. Diváků: 90.

Rožmitál - Dublovice 2:6 (0:3)

Rožmitálští předvedli opět jeden ze svých slabších výkonů.  Ve druhém poločase sice hru vyrovnali, ale hrubé chyby obrany umožnily soupeři uštědřit domácím debakl.

Branky: Vlasák, Richter - dolanský 3, Sirotek, Jiráček, Strnad, Rozhodčí: Marek. Diváků: 70

Jesenice stále čeká na své první vítězství v sezoně

Ve skupině A bylo šlágrem kola utkáni Luhy - Bohutín. V případě prohry hostujících hráčů by se vrátily Luhy na čelo tabulky. Ovšem utkáni se domácím příliš nevyvedlo a museli dohánět dvoubrankové manko Bohutína. To se jím nakonec podřilo. a tak skončilo utkání nerozhodně. Věšín ukoř istil tři body v Rožmitále a prozatím bude úřadovat na druh ém postu tabulky. Na nerovném a těžkém terénu v Klučenicích, jenž dělá problémy většině mančaftům, dokázal Drahlín uloupit cenné tři body. Drahlínští si tak spravili chuť po ne zrovna vydařeném výkon u z utkání proti Podlesí.

Ve skupině B si fotbalisté Dobříše poradili s mužstvem Nového Knína. Dařilo se rovněž Krásně Hoře, které výrazně pomohl k vítězství Petr Čanda svým i Čtyřmi brankami. Mokrovraty nestačily na Hříměždice, a tak se jejich ztráta na první Dobříš zvýšila na pětibodovou. Čtvrtou remízu v sezoně si připsali hráči Kňovic, kteří hráli nerozhodně s Kosovou Horou. Ani v desátém kole se nepodařilo uhrát Jesenici vítězství. Tentokrát nestačila svým výkonem na domácím hřišti na soupeře ze Staré Huti.

III. třída - skupina A

Luhy. Bohutín 2:2 T. Kout. R. Mařík - Hronec, Milan Mak,

Pičín - D. Dušníky 0 - 2 Peták. Am. Švagr,

Láz - Rosovlce 1:1

Podlesí – D. Hbity 1:2 Krátký- Šeďenka, Bláha,

Klučenice Drahlín 02 Legát, J. Novotný,

Rožmitál B - Věšín Zb. Vlasák. Kučera. Konvica.

III. třída - skupina B

Kr. Hora - Dublovice B 6: 2 Petr Čanda 4, M. Slezák, Zelenka - Dolanský, Čihák,

Dobří B - N. Knin B 3:0 Liška, Karas T. Budinský.

Kos. Hora - Kňovíce 2:2 Mir. Moudrý, Chmel Macháček St., Lacina.

Prostř Lhota - Petrovice B 2:1 Ja. Moravec 2 - hosté nehláš.

Jesenice - St. Huť 1:3 Pech - Zavřel, Malý, Machuta,

Hřiměždice- Mokrovraty 2:0 Januška (pen..), Jindřich Černý.

Hráči Hluboše prolomili střeleckou smůlu

Celkem devětapadesát branek padlo v zápasech desátého kola IV. třídy.

Ve skupině A zůstávají na čele tabulky i nadále Obecničtí, kteří porazili vysoko Bohutín 6:2. Nezaváhalo ani mužstvo Hvožďan, které vyprovodilo Jablonnou na zpáteční cestu pětibrankovou nadílkou, Sedm branek padlo také v utkání Smolotely - Podlesí B. Celých devadesát minut měli domácí jasnou převahu, která se projevila i na skóre. Vysoké vedeni hráče Makovanu v závěru trochu ukolébalo, a tak se hosté dočkali alespoň Čestného úspěchu. Hlubošštl prolomili dlouhou pětizápasovou šňůru bez vstřelené branky. V zápase s Březnicí dokonce třikrát rozvlnili síť soupeře, ale bohužel k získán i dalších bodů do jejich hubené sbírky to nestačilo. Březnice odpověděla pěti brankami, což už bylo nad síly domácích.

Skupině B stále vévodí mužstvo Višňové těsně pronásledované Obořištěm. Hříměždice překvapivě porazily Krásnou Horu a s osmi body se odlepily ze dna tabulky. Dařilo se také Počepicím. Vítězství nad Velkou Lečicí byl o počepickým fotbalistům náplastí na prohru z minulého týdne proti Dolním Hbitům. Tři body zůstaly také v Nové Vsi, která hostila Borotice. Domácí měli po celý průběh zápasu přeci jen trochu navrch a dvoubrankové vedení si nenechali soupeřem vzít.

IV. třída - skupina A

Obecnice - Litavan Bohutín B 6:2 Kadlec 3, Pistora, Staněk, Pechar - Holeček, Petýrek,

Trhové Dušníky - Narysov B 0:0,

Makovan Srnolotely - Capo Podlesí B 6:1 Hofmann 3, J. Šedivý, Z. Jarolímek, M. Jarolímek - hosté nehlášeno,

Hvožďany - AC Jablonná 5:0 M. Hudeček 2, J. Judeček, Al. Malý, Netušil.

TJ Tochovice B - SK Pečice 1:6 V. Šimůnek - Klouda 3, Jonák, Klement, J. Valta,

Hluboš - TJ Březnice B 3:5 J. Prokeš, M. Kural, Hasman - Soused 2, Kočovský 2, Tuháček.

IV. třída - skupina B

Obořiště - Daleké Dušníky B 4:1 Dlouhý, Kouba, Jírek. Hrbek - Bumba.

Počepice - Velká Lečice 3:1 Pekárek, Kortan, Plachý - Tejral,

Vysoký Chlumec - Dolní Hbity B 1:3 Z.Matucha - hosté nehlášeno.

Nová Ves B - Borotice B 3:1 Soukup 2, J. Petrák - Hejda.

Nečín B - Višňová B 0:2 Kyselý, Vondruška,

Vltavan Hřiměždice B - Krásná Hora B 3:2 Lundák, T. Januška, J. Baštář - Piskáček, Turek.