fotbal ročník 2001/2002

6. Listopadu 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2001/2002

Hraštice se opět bodů nedočkala

Počasí bylo o víkendu k fotbalu Jako stvořené, a tak hráči okresního přeboru mohli odehrát zápasy jedenáctého kola na kvalitních terénech.

Vstup do sezony se Malé Hraštici vydařil na výbornou, ale v posledních čtyřech kol ech se jí lepí smůla na paty, protože vždy vyšla bodově naprázdno. Na prvních třech postech zůstalo pořadí stejné, jako minulý týden.

Dublovice - Sedlčany B 1:0 (1:0)

V derby dvou sousedních rivalů viděla hrstka přítomných diváků zápas průměrné úrovně, se kterým byli domácí dost zklamáni.

Branky: Mašek. Rozhodčí: Žebrakovský. Diváků: 50.

Višňová - Rožmitál 2:0 (0:0)

Po bezbrankovém poločase šla Višňová do vedení gólem z penalty. Když domácí brankář chytil pokutový kop Rožmitálu, měli fotbalisté Višňové větší vůli po vítězství, kterou korunovali druhou brankou rovněž z penalty.

Branky: Radek Cihelka, Soukup. Rozhodčí: Jarolímek. Diváků: 50.

Borotice - Tochovice 2:3 (1:1)

V oboustranně rychlém utkání otevřeli skóre domácí, ovšem Tochovičtí stačili ještě do přestávky vyrovnat. Úvod druhého poločasu patřil znovu hostům, kteří se dostali poprvé v zápasu do vedení. Po dobře rozehraném trestném kopu se ještě domácím podařilo vyrovnat, ale na třetí branku Tochovic už odpověď nenašli.

Branky: Píša, Mestek - Suchopár. Trčka, Šimůnek. Rozhodčí: Kyttler. Diváků: 50.

Jince - M. Hraštice 2:1 (0:0)

Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém dějství dostali domácí do dvoubrankového vedení. A když Jince neproměnily řadu dalších příležitostí, udeřilo na straně druhé. Bohužel pro host y přišla kontaktní branka příliš pozdě.

Branky: Holec, Vůjtěch - Zamrazil. Rozhodčí: Jedlička. Diváků: 50.

Narysov - Petrovice 0:7 (0:4)

Hostující hráči měli po celé utkání jasnou převahu, kterou nakonec přetavili v exhibici. Domácí mohli jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím jak Petrovicím úspěšně vycházelo téměř vše, na co sáhly.

Branky: Krameš 2, Doubek, Faukner, Štemberk, Novák, Špírek. Rozhodčí: M. Soukup. Diváků: 30.

Nečín - Sp. Příbram B 3:0 (1:0)

První pětačtyřicetiminutovka byla vyrovnaná a padla v ní jediná branka. Ve druhé už hosté přestali držet s Nečíní krok, a ta dalšími dvěma góly rozhodla o výsledku.

Branky: D. Budinský, M. Mácha, M. Gregor. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 130.

Kamýk - Zduchovice 2:1 (1:0)

I když měli v úvodu zápasu hosté mírnou převahu, šli do vedení Kamýčtí. Těm vyšel rovněž začátek druhého poločasu a skórovali podruhé. Zduchovice nechtěly složit zbraně, ale stačily jen zkorigovat. Za zmínku stojí dobrý výkon rozhodčího Petráska, který vypjaté sousedské derby zvládl na výbornou.

Branky: Al. Krotil, P. Švagr - Hampejš. Rozhodčí: Petrásek. Diváků: 150.

Zápas okresního přeboru Narysov - Petrovice přeměnili hosté v exhibici, když domácím nastříleli sedm branek. Na snímku se snaží zastavit petrovického Jaroslava Špídka (vlevo) Jiří Biben.

III. Třída

Rožmitál si z Drahlína odvezl jedenáctibrankový výprask

Nejvíce branek bylo k vidění v utkání Drahlín - Rožmitál, ve kterém domácí hráči doslova rozstříleli svého soupeře. Rožmitál pravděpodobně na jedenáctibrankovou nadílku dlouho nezapomene. Luhy podlehly těsným rozdílem Věšínu a v tabulce se propadly až na pátou příčku. Neklopýtl ani další lídr skupiny Bohutín, který získal tři body nad mužstvem Pičína. Láz zavít al na horkou půdu Dalekých Dušník, kde dokázal vyválčit cennou Čtyřbrankovou remízu. Velkou zásluhu na ní měl hostující Cajsl, který zaznamenal v utkání hattrick. Ve skupině přineslo největší vzruch utkání Dublovice - MFK Dobříš. K utkání se nedostavil rozhodčí Ledínský, a tak se úlohy hlavního arbitra ujal laik. Ten neuznal hostům tři branky a vzhledem k tornu, že to na trávníku začalo zavánět hromadnou rvačkou, odvolal hostující brankář Skočdopole své mužstvo a utkání se tak za stavu 2:2 nedohráno. Kňovice překvapivě získaly skalp Prostřední Lhoty, který je vynesl o dva posty v tabulce výš. Dařilo se také Mokrovratům, které vyprovodily ze hřiště Krásnou Horou s tříbrankovým mankem.

III. třída - skupina A

Věšín - Luhy 2:1 Kučera 2 - Rys,

Drahtín - Rožmitál B 11:1 M. Ptáček 3, Martin Šrámek 2, Lebeda 2, Novotný 2, Legát, Špindler - Pour,

Dolní Hbity - Klučenice 4:1 Prentký, M. Bláha, Neumann, Hotový - Zd. Bělina,

Rosovice - Podlesí 2:1 Ježek, Kovač 2 - Bartoš,

Daleké Dušníky - Láz 4:4 Dragoun, Peták, Dušek, R. Švagr - Cajsl 3, Palivec,

Bohutín - Pičín 2:0 Šefrna, Hronec.

skupina B

Mokrovraty - Krásná Hor a 4:1 Hoppe, Machek, Zaul, Listík - Zelenka,

Stará Huť - Hřiměždice 2:4 Zoubek, Zavřel - Januška, Solnička, Kaprhál, M. Černý,

Petrovice B - Jesenice 3:2 Al. Habart, T. Stejchal, P. Habart - Šneler, Michálek,

Kňovice - Prostř. Lhota 3:1 Pavel Sosnovec 2, Kalina - O. Moravec.

N. Knín B - Kosova Hor a 5:3 K. Rada 3, R. Hrubý, Mestek - Vlas, Kouklík, Mulač,

Dublovice - MFK Dobříš B 2:2 nedohráno.

Ve čtvrté třídě skupiny A došlo na čele ke střídání stráží

Obě mužstva úřadující na čele skupiny A zajížděla k zápasům jedenáctého kola na hřiště soupeře. Zatímco si Hvožďany jednoznačně poradily s Pod lesím, Obecnice už to tak jednoduché neměla a v duelu proti Březnici vyválčila pouze remízu. Bečánov tak musel na čele tabulky uvolnit cestu právě Hvožďanům. Ve skupině B se Vysoký Chlumec dočkal po dlouhé době zisků třech bodů, když dokázal porazit mužstvo Velkých Lečic.