fotbal ročník 2001/2002

20. Listopadu 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2001/2002

Višňová si vedení pohlídala

O víkendu sehráli fotbalisté okresního přeboru poslední soutěžní kolo podzimní části.

V duelu okresního přeboru Višňová již v prvním poločase, který vyhráli 3:1. Ve druhém dějství si hráči Višňové vedení pohlídali, a tak zápas skončil poločasovým výsledkem 3:1. Na snímku sedlčanský Michal Mácha (vlevo), domácí Dušan Bobek (uprostřed) a akrobatická paráda v podání hostujícího Radka Sťavíčka.

Příbram - Jen jednou ze třinácti odehraných zápasů první části soutěže odešli hráč i Višňové ze hřiště coby poražené mužstvo. V utkání třináctého kola se opět radovali z vítězství, když v poklidném utkání přehrál Sedlčany dvoubrankovým rozdílem. Fotbalistům Zduchovic se podařilo ještě před zimní přestávkou zvítězit, čímž přenechali dno tabulky Kamýku. Dařilo se rovněž Jincům, které na svém hřišti po brankové přestřelce porazily hostující Rožmitál.

Višňová - Sedlčany B 3:1 (3:1)

O průběhu utkání už teoreticky rozhodla první pětačtyřicetiminutovka, ve které. se domácí ujali dvougólového vedení. To si pohlídali až do samotného závěru duelu, a tak budou se ziskem třiceti bodů vstupovat do jarní Části z nejvyššího postu tabulky.

Branky: Soukup 2, M. Severa - Januška. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 80.

Borotice - Dublovice 1:0 (0:0)

Fotbalisté Borotic si od úvodních minut střetnutí vytvořili územní tlak, ale nedokázali proměnit nabídnuté Šance. Hosté měli také několik příležitostí, avšak o výsledku utkání rozhodla jediná trefa domácího mužstva.

Branky: R. Píša. Rozhodčí: Mezek - Veselý, Jarolímek. Diváků: 50.

Jince - Sp. Rožmitál 4:3 (3:1)

Od úvodních minut předváděli domácí lepší fotbal a byli jednoznačně lepším mužstvem. Na začátku druhého poločasu zvýšili Jinečtí své vedení na 4:1 Avšak po této brance hráči polevili a hostům se podařilo snížit na 4:3. I přes velkou snahu Rožmitálu už vyrovnání nepřišlo, a tak si Jince připsaly důležité body.

Branky: Peškař, Holec, Hůla, Píchal - Drechsler, Fous, Richter. Rozhodčí: Řehák - Jedlička. Diváků: 50.

Narysov - Tochovice 0:0

Domácí si vytvořili několik nadějných šancí, ale nedokázali je náležitě využít. Narysovští neproměnili v 65. minutě ani pokutový kop a navíc dohrávali utkání bez vyloučeného Matějky. Rozhodčí: Máša - Soukup, Hlušička. Diváků: 50.

Nečín - M. Hraštice 2:2 (1:0)

Utkání dvou sousedících mužstev v tabulce bylo vyrovnané. Domácí vedli ještě deset minut před koncem zápasu 2:0 a nastřelili dvě břevna. Hosté však nesložili zbraně a bojovali až do posledních vteřin. To se jim také vyplatilo a nakonec zbyl Nečínským pouze bod.

Branky: M. Gregor, Vacek - Čaj, Kyselý. Rozhodčí: Marek. Diváků: 100.

Kamýk - Petrovice 1:5 (1:2) Úvod utkání měli v hrsti domácí fotbalisté, kteří šli i zaslouženě do vedení, ovšem Petrovičtí dvěma slepenými góly výsledek otočili. Navíc domácí od poloviny prvního dějství hráli o deseti, kdy hlavní rozhodčí Halša vyloučil hráče Tatouška. Ve druhém poločase hosté kontrolovali hru a přidali další góly, na které už Kamýčtí odpověď nenašli.

Branky: Houška (pen.) - Krameš 2, Faukner, Kortánek, Stejskal. Rozhodčí: Halaš - Petrásek. Diváků: 120.

Zduchovice - Sp. Příbram B 2:1 (1:0)

Největší návštěvu kola zaznamenali pořadatelé v tomto utkání. Cestičku na Zduchovický stadion si našlo sto třicet diváků, kteří nemuseli vůbec litovat. V prvním poločase byl k vidění pohledný fotbal a domácí zaslouženě vedli. Ve druhém dějství byl aktivnějším mužstvem hostující Spartak, který vyrovnal skóre na 1:1. Ovšem poslední slovo měli přeci jen domácí, kteří rozhodli o třech bodech z pokutového kopu.

Branky: Švagr, Havelka - Kareš. Rozhodčí: Kyttler - Hejda. Diváků: 130.

Nečín si odvezl z Velké Lečice pořádný výprask

Ve IV. třídě už měla na programu poslední zápasy pouze skupina B.

Vzhledem k dohrávkám, která některá z mužstev sehrála až o tomto víkendu, vám přinášíme kompletní tabulky podzimní části. Vraťme se teď ještě několika slovy k posledním zápasům IV. třídy. Hráči Višňové měli hrací volno, a tak se k ním na rozdíl jednoho bodík u přiblížilo Obořiště, které přehrálo těsným výsledkem na svém hřišti hostující Počepice. Zápas třetích Dalekých Dušník s pátou Novou Vsí skončil jednobrankovou remízou, a tak se postavení těchto dvou mužstev v tabulce nezměnilo. Velká Lečice doslova deklasovala Nečín a nastřílela mu sedm branek. Nečínští nenašli na dobrou hru domácích správný recept a nepodařilo se jim vstřelit ani čestný úspěch.

III. třída - skupina A

Dohrávka: Láz - Podlesí 1:4 P. Klima - Kabíček 2, Minařík, Černohorský.

IV. třída - skupina A

Dohrávka: Podlesí B - Pečice 1:9 Ježek - - Klement 3, Šuchan St. 2, Šuchan ml., Hetflajš, P. Valta, Jonák.

Obořiště - Počepice 2:1 Hrbek, vlastní - Otradovec

Utkání Narysov - Tochovice (0 : 0) se hrálo na velmi těžkém terénu. Vzhledem k tomu, jak hráči na rozbahněném terénu bruslili, připomínala hra spíše hokej než fotbal. Na snímku narysovský Jan Chudárek (vlevo) v souboji s tochovickým Pavlem Rachem.