fotbal ročník 2001/2002

9. Října 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2001/2002

Tochovice odmítly tri body

Fotbalisté okresního přeboru vstoupili do druhé poloviny podzimní části soutěže. Příbram - Sedmé kolo přineslo na zajímavosti především souboj o první post v tabulce, o který se doposud prala tři mužstva se stejným počtem bodů. Tochovice a Višňová však nedokázaly využít výhody domácího prostředí, naopak fotbalisté Malé Hraštice si přivezli cenné tři body z Rožmitálu. Vítězstvím si zajistili sedmnáct bodů, se kterými patří v tabulce momentálně k nejlepším.

Tochovice - Sedlčany B 2:2 (1:1)

Jak už jsme se zmiňovali v předchozích řádcích, Tochovice, pokud chtěly pomýšlet na udržení prvního místa, musely bodovat. To se jim nakonec podařilo jen zčásti, když ve vyrovnaném utkání získaly bod za remízu. Za zmínku zcela jistě stojí fakt, že v poslední minutě zápasu neproměnili domácí pokutový kop.

Branky: Juračka, Skoba - hosté nehlášeno. Rozhodčí: Schořovský. Diváků: 120.

Rožmitál - M. Hraštice 1:3 (0:2)

V utkání, které zaznamenalo největší návštěvnost kola, si domácí vytvořili územní převahu, ale vyjádřit brankami ji nedokázali. Naopak hosté těžili z rychlých brejků a domácí gólman své mužstvo příliš nepodržel.

Branky: vlastní - Zamrazil 2, Malý. Rozhodčí: Máša. Diváků: 150.

Dublovice - Petrovíce 1:4 (0:1)

V utkání průměrné úrovně domácí neproměnili několik šancí, a tak do vedení, jak už to většinou bývá, šel druhý mančaft. Když se Petrovickým podařilo zvýšit v úvodu druhé půle již na dvoubrankový rozdíl, bylo o utkání rozhodnuto. Domácím nepomohlo ani to, že si stěžovali na ne ojedinělý výkon hlavního rozhodčího.

Branky: M. Čejda - Krameš 2, Kortánek, Šťastný. Rozhodčí: Dymák. Diváků: 70.

Višňová - Sp. Příbram B 0:2 (0:2)

Hostům vyšel úvod utkání přímo fantasticky, protože již během dvou minut se ujali dvoubrankového vedení. Spartak si vytvořil ještě spoustu dalších příležitostí, ale hráči se doslova předháněli v jejich zahazování.

Branky: Čížek 2. Rozhodčí: Žebrakovský. Diváků: 100.

Borotice - Zduchovice 1:1 (1:0)

Zduchovičtí nastoupili do zápasu s cílem bodovat. V první části si vytvořili mírnou převahu, kterou také korunovali brankou. Ovšem druhé dějství už bylo jednoznačně v rukou domácích. Ti však dokázali z mnoha šancí proměnit pouze jedinou, za což jim mohou Zduchovičtí poděkovat.

Branky: Černý - Čámský. Rozhodčí: Kyttler. Diváků: 50.

Jince - Kamýk 2:1 (2:1)

Po celý průběh zápasu byli domácí viditelně lepším mužstvem, ale dočkali se pouze dvou branek. Naštěstí i dvě trefy vedly k vítězství a Jince si připsaly do statistik druhou výhru v sezoně.

Branky: Provazník, Peškař - Švagr. Rozhodčí: Vohradský. Diváků: 50.

Narysov - Nečín 1:1 (0:1)

Narysovští hráli od 23. minuty o deseti bez vyloučeného D. Tkáče. Hosté se ujali vedení z pokutového kopu, ovšem domácí nehodili zbraně do žita a vybojovali i v desíti alespoň bod za jednobrankovou remízu.

Branky: Matějka - M. Gregor. Rozhodčí: Jedlička. Diváků: 50.

Drahlínští si překvapivě poradili s Pičínem Příbram

Počasí o víkendu fotbalu přálo, a tak se mohla odehrát i všechna utkání obou skupin III. třídy.

III. třída - skupina A

Velké překvapení se zrodilo v Drahlíně, kde místní Sokol přivítal na svém hřišti třetí Pičín. I když domácí dohrávali o deseti, dokázali svou mírnou převahu v zápase přetavit v konečné vítězství.

V utkání Rožmitál - Mal. Hraštice si domácí vytvořili několik tutových příležitostí, ale nedokázali je zakončit gólem. A tak se z vítězství 1 : 3 radovali hosté, na snímku malohraštický Tomáš Tomek (vlevo) obchází Vítěslava Batulku.

Klučenice - Luhy 1:2 Jirsa - Rys, D. Krůta,

Sp. Rožmitál B - Podlesí 4:2 Váně, Fous, Richter, Braun - Vaněk, Mlnařík,

Věšín - Láz 1:1 Kalina - Palivec,

Drahlín - Pičín 3:2 M. Hejduk, Legát, Novotný -hosté nehlášeno,

Dolní Hbitý Bohutín 2:3 Neumann, M. Bláha - Bambas 3,

Rosovice - Daleké Dušníky 2:4 Kováč 2 hosté, nehlášeno.

III. třída - skupina B

Ve šlágru kola Mokrovraty - Kosova Hora se nakonec z jednoznačného vítězství radovali domácí, kterým získané tři body pomohly vyhoupnout se do čela tabulky. Poslední Petrovíce si připsaly bod za bezbrankovou remízu s Dublovicemi a i nadále se pohybují na samém dně tabulky.

Jesenice - Kr. Hora 2:2 Beneš, Šneler - P. Čanda, Lhotecký,

Hřiměždice - Prostř. Lhota 1:1 Solnička - Caska,

Mokrovraty - Kos. Hora 4:1 Diviš, Hoppe, Listík 2 - hosté nehlášeno,

St. Huť - Dobříš B 2:3 Machusta, Zavřel - Novotný, Budínský, Řechka,

Petrovíce B - Dublovice B 0:0,

Kňovice - N. Knín B 2:3 Loch, Pavel Sasnovec - Vostrý 2, Rambousek.

Hráči Višňove prodloužili šňůru vítězství Celkem jedenapadesátkrát si hráči IV. třídy mohli o víkendu zakřičet gól.

IV. třída - skupina A

Podlesí se konečně dočkalo toužené výhry, když doma porazilo Narysov. Zajímavé výsledky za sebou nechává Ja-blonná, která ani tentokrát neprohrála.

Tochovice B - Obecnice 1:4 Suchopár - Staněk 3, St. Kocanda, Srch,

Hluboš - Hvožďany 0:3 Havlena 2, T, Pechar,

Březnice B - Smolotely 4:0 Petráň 2, Petrovic, Haník,

Pečice - Tr. Dušníky 3:2 Klement, Kahoun, Klouda - Dorfel, Stočes,

Jablonná - Bohutín B 3:1 Krejčí, Masák, David - Troják,

Podlesí B - Narysov B 4:2 Šedivý 2, Varga, Ježek - Stropnický, Bejček.

IV. třída - skupina B

Obory zvítězily v Dolních Hbitech a tato výhra je posunula o tři příčky kupředu. Višňová prodloužila svou pěti zápasovou šňůru vítězství a i nadále s přehledem kraluje této skupině.

Hřiměždice B - N. Ves B 1:3 Spilka - Dolejší 2, Říha,

Krásná Hora B - V. Chlumec 3:2 Piskáček 2, L. Křížek - Novák, Hron,

Višňová B - Počepice 3:0 Kašák, Kyselý, Šebesta,

Borotice B - Obořiště 2:2 Černý, Bernard - nehlášeno,

D. Hbitý B - Obory 2:3 V. Dědina, Kremlička - Rýgl 2, Mráz,

V. Lečice - D. Dušníky B 2:1 P. Svoboda, M. Dědina - Kobík.