fotbal ročník 2000/2001

16. Října 2001

OKRESNÍ PŘEBOR okres Příbram ročník 2001/2002

Dublovice dokázaly malý zázrak

Hráči okresního přeboru sehráli o víkendu za velmi slušného počasí kompletní osmé kolo. Příbram - K velkému překvapení došlo v utkání prvního mužstva tabulky Malé Hraštice s jedenáctými Dublovicemi. Druzí zmiňovaní si po urputném boji nakonec odvezli nesmírně cenné vítězství. V derby o vrchol tabulky nestačily domácí Petrovice na Višňovou, která se tak díky vítězství vyhoupla na druhé místo se sedmnácti body. Odměnou divákům, kteří se přišli podívat na zápas posledních Zduchovic s Jincemi, bylo zasloužené vítězství domácích.

Sedlčany B - Nečín 0:2 (0:1)

Již od úvodu utkání bylo patrné, kdo bude pánem na hřišti. Byli jím hráči Nečína, kteří odehrály celý zápas za stálé převahy. Dokonce si mohli dovolit neproměnit pokutový kop, který zahodil nečínský Gregor.

Branky: M. Budinský, M. Gregor. Rozhodčí: Petrásek. Diváků: 150.

Kamýk - Narysov 1:2 (1:1)

Domácí zahodili v úvodu utkání dvě velké šance, a tak se do vedení dostali hosté. Přestože domácí stačili do přestávky vyrovnat, ve druhém poločase vstřelili vítězný gól Narysovští z pokutového kopu.

Branky: A. Krotil - Matějka, M. Kocán. Rozhodčí: Švidkov. Diváků: 50.

Zduchovice - Jince 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase dali domácí branku již v 15. minutě, když nařídil hlavní sudí Marek za ruku v pokutovém území hostů penaltu. Hosté často hrozili z brejků a jeden z nich proměnili v 78. minutě. V dramatickém závěru dokázali domácí strhnout vítězství na svou stranu.

Branky: M. Špindler, Čámský - Tyl. Rozhodčí: Marek. Diváků: 120.

V utkání op. Zduchovice - Jince (2 : 1) se dočkali domácí fotbalisté teprve své druhé výhry v sezoně. Na snímku v jedné ze svých akcí zduchovický Petr Čámský (vlevo) v souboji s jineckým Ivo Rozsívalem.

Sp. Příbram B - Borotice 2:0 (2:0)

Spartak si vytvořili po celý zápas územní převahu, vytvořil si řadu střeleckých příležitostí, ze kterých však dokázal pouze dvě proměnit. Přesto to stačilo k vítězství a k zisku třech bodů.

Branky: Šimků, Havrlík. Rozhodčí: Plesl. Diváků: 70.

Petrovice - Višňová 1:3 (1:1)

Petrovičtí se dostali brzy do vedení, ale během zápasu byla lepším mužstvem Višňová. To dokázala vyjádřit i brankami, když po poločasu vyrovnala a ve druhém dějství dva góly přidala.

Branky: Bílek - Vrátný, Čanda, Bobek. Rozhodčí: Benedik. Diváků: 50.

M. Hraštice - Dublovice 3:4(0:2)

První poločas se domácím vůbec nevydařil. Kromě toho, že jej prohráli 0:2, přišli ještě ve 37. minutě o vyloučeného gólmana. Malohraštičtí se i v deseti snažili o vyrovnání. Když však neproměnili penaltu, bylo zřejmé, že náskok soupeře už nedotáhnou.

Branky: Čaj 2, Fafejta - M. Čejda 2, Kupči, Sirotek. Rozhodčí: Veselý. Diváků: 60

Tochovice - Rožmitál 2:2 (1:1)

Do utkání nastoupili domácí bez čtyř hráčů základní sestavy, přesto se dvakrát dostali do vedení. Po celý zápas drželi taktovku hry, ale díky dvěma šťastným gólům Rožmitálu se museli o body dělit.

Branky: Juračka, Šimůnek - Braun 2. Rozhodčí: Kyttler. Diváků: 110.

Dobříšští nadělili Petrovicím desítku

III. Třída

Ve skupině A nestačili fotbalisté Bohutína na hostující Rosovice, čímž ztratili důležité body. Dařilo se naopak Drahlínu, který si přivezl vítězství z Lázu. První Luhy si připsaly pouze jeden bod ze bezbrankovou remízu s Dalekými Dušníky.Ve skupině B měla hned dvě mužstva gólové hody. Tím prvním bylo mužstvo Dobříše B, které nadělilo Petrovicím rovných deset branek. Hřiměždice vedly už o poločase v Jesenici 0:7 a vypadalo to na pořádný výprask. Po přestávce však hosté polevili a přidali už jedinou branku. Mokrovraty díky prohře s Prostřední Lhotou ztratily vedoucí postavení a, během týdne budou úřadovat na třetím místě tabulky.

skupina A

Sparta Luhy - Daleké Dušníky 0:0,

Lit. Bohutín - Rosovice 0:2 branky nehlášeno,

Pičín - Dolní Hbitý 2:1 Havelka, Pecka - Bláha,

Vrtule Láz - Drahlín 1:3 Nusl - Ptáček 2, J. Novotný,

Capo Podlesí - Sparta Věšín 1:4 Krátký - Toman 3, Kalina,

Klučenice - Spartak Rožmitál B 3:2 R. Kiel, M. Přibyl, Hložek - Pour, Vlasák ml.

skupina B

Kr. Hora - N. Kmín B 2:0 Holan, Turek,

Dublovice B -Kňovice 1:1 Vinař - hosté nehl.

Dobříš B - Petrovice B 10:0 Št. Kuchař 2, Řehka 2, Liška, Uher, Novotný, Šišma, T. Budinský, Plevka,

Ko. Hora - St. Huť 1:1 Kouklík - Malý,

Prostř. Lhota - Mokrovratý 3:1 Moravec 2, Čanda - Lichtenberg,

Jesenice - Hřiměždice 1:8 Novák - Kaprhál 3, Januška 2, Solnička, Jindř. Černý, M. Černý.

Fotbalisté Hluboše vyšli gólově naprázdno

Hráči Hvožďan znovu vyhráli a i nadále vedou s dvoubodovým náskokem na druhou Obecnici. Hluboš ve svém prvním utkání v sezoně vyhrála, ale od té doby se potýká stále se zápornými výsledky. Smolotely remizovaly a byly s bodem rozhodně spokojenější než hostující Pečice. Na druhou stranu však nemohou být spokojeni s výkonem hlavního rozhodčího Veltruského. Ten byl jednoznačně dvanáctým hráčem Pečic a až příliš okatě nadržoval hostujícímu mužstvu.

Ve skupině B se znovu na druhou příčku vrátili hráči Obořiště, kteří porazili dvou-brankovým rozdílem Dolní Hbitý. Obory si připsaly čtvrtou remízu v sezoně, když tentokrát hrály bez branek s Velkou Lečicí.