fotbal ročník 1995

31. Října 1995

Okresní fotbalový přebor se o minulém víkendu opět přiblížil k závěru podzimu. Na pořadu už totiž bylo jedenácté dějství. To se tentokrát obešlo bez nečekaných výsledků, ale zato přineslo spoustu nervozity, na kterou doplatili vyloučením čtyři hráči. Od podlahy se zásluhou hostů hrálo především v Malé Hraštici, ale ani to nebylo Nečínským nic platné. Favorizovaný Nový Knín se po přestávce přeci jen prosadil a ziskem tří bodů se posunul na druhé místo tabulky. O to přišel Drahlin, který na domácí půdě jen remizoval s béčkem Milína. A protože Tochovice znovu vyhráli, tentokrát na hřišti Sp. Příbram B, zvýšil se už jejich náskok před dalšími pronásledovateli až na rozdíl devíti bodů. Po roce se opět ve Višňově hrálo derby mezi domácí jedenáctkou a týmem Dolních Hbit. Višňová v derby potvrdila výbornou formu poslední doby a nováčka soutěže školila z fotbalově abecedy. Vysoké vítězství zaznamenal i Bohutín, který si na vlastním hřišti poradil s loňským účastníkem I. B. třídy - mužstvem Rosovic. Povinné výhry z domácího prostředí si připsala také družstva Hřiměždic a příbramských Kovohutí.

Hříměždice - Dobříš B   4 : 1

Branky : Vedral 2, Novák, Burda - J. Soukup.

Rozhodčí : Szabo.   Poločas  2 : 0.

Sestava : Hříměždice : P. Junek (50. Jílek) ­ Cirus, Růžek, Lundák, Červinka ­ Novák, Mačtalíř (58. Burda),Cihelka,Černý Pinc, Vedral.

Sestava : Dobříš B : Krátký. Bukva,Doležal, Zůza, Máša, Dort (46. Řechka), Matějka, Skočdopole (46. Kuneš), Mlýnek ( 70. J. Soukup) - Kaiser, Machuta.

Zápas byl hrán za neustálého tlaku domácích, kteří ještě řadu dalších příležitostí nevyužili. Velice dobře pískající rozhodčí Szabo neudělil ani jednu kartu, což svědčí o slušném průběhu utkání.

Nový Knín - Nečín 3 : 1

Branky : K. Rada, Mestek, Kahoun - F. Hrubý.

Žluté karty : Vlasák, Strnad, Mácha, P. Hrubý, Čornyj, M. Budínský, Šindelář, Nezník.

Červená karta : P. Hrubý

Řídil : Havliček.   Poločas 1 : 1.

Sestava : Nový Knín : Sedloň - K. Rada, Černý, Malý, M.Rada - Kahoun, Kočí, Vlasák, R. Hrubý - Mestek, Š. Hrubý  - střidali Šírl.

Sestava : Nečín : Strnad - J. Mácha, P. Hrubý, Kopecký  L. Caninec - Novák, V. Vacek, Čornyj, J. Šindelář - M. Budinský, Vlček .  střídali : Neznik, Schmidt, Koza.

Hosté se ujali vedeni z přímého kopu, ještě do přestávky však domácí vyrovnali. Po změně stran byl zápas hrán za neustálé převahy Nového Knína. To domácí korunovali dvěma brankami. Deset minut před koncem byl vyloučen za faul hostující P. Hrubý.

Bohutín - Rosovice 4 : 0

Góly :  56. a  65. Bambas, 70. Bernášek, 90. Petřík

Žlutá karta : M. Sobotka.

Vyloučen : Piecha.

Rozhodčí : Lantora.   Poločas - 0 : 0.  Návštěva : 40 diváků.

Sestava : Bohutín : Melichar - Bauer, Ondračka. R. Petřík, Souček - Binar,  Bernášek, Šedivý - Skuhrovec, ( 68.Bauer ml.), Bambas, Rebljan.

Sestava : Rosovice : Handliř -Telenský, P. Rampa,-Žáček, Kofroň-Baťulka (66.Černohorský ), Sobotka (76. fJavrá iJ.~:'Kftsa(66.Houdek )...Piecn8: Na mokrém trávníku se hrála v prvmm poločase vyrovnaná hra s šancemi na obou stranácQ, kterézOstaly nevyužity: Jen hos­téflastfelili v lO.minutě břevno. Ve druhé pfJli nejprve skóroval Bambas, po jehož gólu se hra domácích uklidnila.. Zvýšili svfij nápápor, a výsledkem byly další tři branky v síti protivníka. Litavan tak po třech předchozích porážkách konečně doma zvítězil.

Višňová - Dol. Hbity  6:1

Góly : Četný 2, Vl. Rozšafný 2, Vác.Rozšafný, M.Bobek - Procházka.

Rozhodčí : Mezera.  Poločas - 2 : 1.

Sestava : Višňová : Klimek - Lundák, M. Bobek, R. Bobek, Boukal - M. Severa ( Bláha ), VI. Rozšafný, Černý, Hyrman  (Vondruška) - V. Rozšafný, J. Kotáb.

Sestava : Dolní Hbity : Holan - Prendký, Volt, Přívora, Bláha - Skuhrovec, Procházka, Burian, Neuman - Hotový, Doubrava - Střídali : Soukup, Fejt, Bouška.

Po patnácti minutách vyrovnané hry se dostal po pěkné kombinace do šance Procházka a nezaváhal - 0 : 1. Domácí sice bojovali, ale hosté je dobrou rozehrávkou do tlaku nepustili. Vyrovnání přišlo po nenápadné akci, kdy skóroval Černý. Ještě do pauzy otočil stav přesnou ránou Va. Rozšafný. A když hned po nástupu do druhého poločasu zvýšil hlavou Černý, spustila se kanonáda. Branku na  4 : 1 dal V.Rozšafný, chvíli nato vystřelil jeho bratr, a už to bylo 5 : 1. V těchto chvílích se hrál oboustranně dobrý fotbal. Hosté nerezignovali, branku se jim však vstřelit nepodařilo, a tak  na konečných 6 : 1 uzavřel skóre ligovou trefou M. Bobek.Velmi dobře pískal Mezera.

Drahlín - Milín B   2 : 2

Branky :  20. Šrámek, 49. Legát, 34. Fr. Málek, 60. Jeník.

Žluté karty : Kocanda - Dudáček, Bulina, Jeník, Brabec.

Sudí : Veselý.  Poločas - 1 : 1.    Diváku : 70.

Sestava : Drahlín: Lukáč -Kováč, Čermák (74. Brynda), Legát, Kocanda,  Špindler, Přibyl, Klobouček, Dušek - Šrámek, Fürst.

Sestava : Milín B : Limprecht - Dudáček ( 80. Fr. Ťuka), Fr. Málek, Hetflajš, Bulina - Pacovský, Jeník, J. Brabec, O.Palus - Šuchan (83. A. Sláma ), P. Mládek.

Mírná převaha domácích se projevila až ve 20. minutě. Poté však Milín B hru vyrovnal a z přímého kopu skóroval na 1 : 1. Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, a tak nebyla o gólové možnosti nouze. Oba týmy však využily jen po jedné, a tak se zaslouženě rozešli smírně.

Spartak Příbram B : Tochovice  l : 2

Branky : Hotový - Walter, Weigert.

Žluté karty : Míka, Ziopulos - Čížek, Formánek.

Červené karty : Ziopulos - Žid.

Řídil : Petráň.  Poločas - 0 : 1.

Sestava : Spartak B : Valkoun -Vokurka, Carda,. Ureš, Junek - Frolich, Hotový, Míka, Kubát - Miko, Kryl - střídali : Ziopulos, Kubiš.

Sestava : Tochovice : Bláža - Walter, Herold, Teska, Weigert.,Čížek, Formánek, Rach, Petrovic, Soused, Šimůnek ­ střídali : Sivák, Žid, V. Šimánek.

Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté, kteří byli důraznější v koncovce a využili chyby domácí obrany k dalšímu vítězství.

Kovohutě - Pr. Lhota   2 : 1

Góly : Havelka, Jar. Soukup (z pok. kopu) - Poláčék ,( z pok. kopu ).

Žluta karta : Nouzecky.

Rozhodoval : Mezek,  Poločas 1 : 1

Sestava : Kovohutě: Jaroš - Hnízdil, Novot­ný, Kratochvíl, Pohořálek - Šváb,Petrášek, Jar. Soukup, Havelka - Ježek, Vohradský - střídal : Greguš.

Sestava : Pr. Lhota : Krupička - Poláčék, Nouzecký, Rambousek, R. Potměšil, B. Potměšil, Moravec, Mochán, Kasík, Hrubý, R. Caska - střídal : Pajer.

Domácí začali náporem a záhy se ujali vedení. Ke konci poločasu využila Pro. Lhota hrubé chyby obrany a z pokutového kopu vyrovnala. Po změně stran se dostavila opět převaha Kovohutí. Už po třech minutách ji vyjádřili brankou z penalty. Poté přepustili iniciativu Pr. Lhotě která však byla v koncovce neškodná. Kovohutě tak mohly ještě zvýšit, ale ani ony neměly přesnou mušku.