fotbal ročník 1995

7. Listopadu 1995

Tochovický koncert proti Kovohutím

O největší překvapení kola se postarala Dobříš B, když doma porazila druhý Nový Knín.

Na zasněžených hřištích, která se v průběhu 90 minut přeměnila v oranici, se odehrálo předposlední podzimní dějství okresního přeboru fotbalistů. To bylo bohaté na góly, protože gólmani měli tentokrát opravdu těžkou pozici. Nejvíce branek padlo v Tochovicích, kde vedoucí. mužstvo tabulky zdolalo pětibrankovým rozdílem příbramské Kovohutě. Největší překvapení se zrodilo na hřišti Dobříše B, která porazila druhý Nový Knín, když ji k vítězství dopomohli čtyři hráči z A - družstva. V zápase nováčků na hřišti Dolních Hbit si připsali tři body hosté, stejně jako, v střetnutí Nečíně s Višňovou. Nečekaně snadno si poradil na domácím hřišti tým Rosovic s ambiciózním Drahlínem, který bude asi muset postupový sen minimálně o rok odložit. Vedoucí Tochovice mají už nyní před svými pronásledovateli dvanácti bodový náskok a jsou na nejlepší cestě k návratu do I. B.třídy. Remízou pak skončily zápasy Pr. Lhoty s Hřiměždicemi a Milína B s rezervou Spartaku

Pro Lhota - Hříměždice  1 : 1

Góly : Nouzecký - Vedral.   Řídil : Kyttler.   Poločas -  0 : 0.

Úvod utkání patřil hostím. V závěru poločasu se hra vyrovna1a, ale na branky si diváci museli počkat až do druhé půle. Nejprve rozvlnil síť domácí Nouzecky, ale díky lepšímu závěru se Hříměždicím podařilo několik minut před koncem zaslouženě alespoň vyrovnat.

Tochovice - Kovohotě  7 : 2

Branky : Formánek3,Gubiš, Soused, Walter - Greguš, Šváb. Rozhodoval : Šusta. Poločas - 4 : 2. Návštěva: 50 diváků.

Domácí měli po celé utkání výraznou převahu, které nedokázali, h1avně ve druhém poločase, na těžkém terénu brankově vyjádřit. Hosté sice dokázali v prvním poločase snížit na 3 : 2, ale potom už stříleli branky jen fotbalisté hostujícího týmu tabulky. Raritou tohoto duelu byly tři proměněné penalty, dvě na straně Tochovic, a jedna na straně hostů.

Milín B - Sp. Příbram B  l : 1

Branky : Doubek - Kubát.   Sudí : Piskáček,  poločas - 0 : 1

Na zledovatělém hřišti se odehrávalo slušné utkání, v němž měli sice domácí mírnou převahu, kterou však nedokázali brankově vyjádřit. A tak skončil zápas zaslouženou remízou.

Rosovice - Drahlín   4 : 2

Góly : Vrátný 2, M. Rampa, Handlíř - Fürst, Dušek.

Žluté karty : Rampa - Legát, Kováč, Kocanda, Šrámek.

Rozhodčí : ing. Schořovský.   Poločas   2 : 2.

Na velice těžkém terénu se domácí vypjali k výbornému výkonu, a tak bylo k vidění kvalitní utkání, které skončilo jejich zaslouženým vítězstvím. Drahlínu nepomohl k bodovému zisku ani nadprůměrný výkon Kováče, který ještě v loňské sezóně nastupoval v dresu Rosovic zdárnému průběhu utkání přispěl perfektním výkonem i rozhodčí Schořovský.

Dol. Hbity - Bohutín  1 : 2

Branky : Burián -  Petřík, Souček

Červená karta : Souček

Řídil : Souček   poločas  - 1 : 1.

Ačkoliv bylo hřiště pokryto sněhem bylo k vidění pohledné utkání, v němž byli šťastnější hosté. Bohutín se nejprve ujal vedení zásluhou Petříka, ale domácí Burian stačil vyrovnat. Na branku Součka, který byl o pár minut později vyloučen, už nedokázal odpovědět nikdo z domácích, a tak se body ze vzájemného souboje nováčka stěhovaly do Bohutína.

Nečín - Višňová 1 : 2

Góly : 36. Schmidt - 9.M. Bobek, 63. M. Severa z penalty.

Žluté karty : Čornyj - V. Rozšafný, Černý

Červená karta : Kopecký.  Poločas -1 : 1.

Úvod přinesl mírnou převahu hostů, kteří se ujali vedení. Postupem času Nečín, stav vyrovnal, už se zdálo, že domácí převezmou otěže střetnutí do svých rukou, zaúřadoval velice slabý rozhodčí, který si vymyslel pokutový kop. Ten rozhodl o výsledku duelu, který byl v závěru vinou sudího Jiráska velmi nervózní, na což doplatil úplně zbytečně vyloučením za hrubý faul domácí Kopecký.

Dobříš B. -  Nový Knín   3 : 1

Branky: Peták3- Mestek.

Žluté karty : Breza - R. Hrubý, Št. Hrubý.

Rozhodčí : Bican.   Poločas - 1 : 0.   Návštěvá : 100 diváků.

Po výborném úvodu se domácí ujali vedení díky střele Petáka. Poté Nový Knín hru vyrovnal, a tak byl k vidění oboustranně pohledný fotbal. Přes veškerou snahu se hostům do přestávky vyrovnat nepodařilo. A když hned po změně stran rozvlni1 dvakrát jejich síť Peták, který to dosáh1 hattricku, bylo o výsledku rozhodnuto. Hráči  Nového Knína se nevzdávali, na  víc, než korigování, to nestačilo. Pohledné derby tak skončilo první domácí výhrou Dobříše B, které nezabránil ani vynikající výkon novoknínského brankáře Sedloně.

DOBŘÍŠSKÝ FETIBEGOVIČ ( v pádu ) sleduje, kde skončil míč z jeho kopačky. Jeho střeleckému pokusu už jen přihlíží novoknínský Vlasák ( vlevo ), jenž přišel pozdě a domácí Stehlík.  foto  Jiří Kubík